denykeny Posted August 6, 2019 Report Posted August 6, 2019 Witam zwracam się do was o pomoc bo już mi ręce opadają, jakieś 2-3 miesiące temu robiłem korektę lakieru pojazd opel signum ciemno granatowy metalic. Wyszła świetnie lakier był jak nowy korekta była dwu etapowa twardy pad i tnąca pasta kocha, potem miękki i antyhologram z kocha na to poszło fusso. Jednak po tym czasie 2 miesięcy mycia auta odpowiednimi szamponami używania QD na lakier pojawiło się bardzo bardzo dużo swirli i hologramow mam wrażenie że powstały w skutek wycierania auta... Co poradzić mogę na to :D? Czy powtórzyć jednoetapowo korektę antihologram czy co polecicie? Jakieś pasty użyć jakiego pada??
denykeny Posted August 6, 2019 Author Report Posted August 6, 2019 Tak. Co teraz uczynić czym to wyprowadzić najlepiej?
denykeny Posted August 6, 2019 Author Report Posted August 6, 2019 4 minuty temu, alexander.p napisał: wstaw fotke Na zdjęciu nie będzie tego widać nie mam latarki inspekcyjnej w słońcu widać pełno swirli jakby po wycieraniu flufym powstały
alexander.p Posted August 6, 2019 Report Posted August 6, 2019 słońce jest najlepszą inspekcją śmiało wstawiaj
D@ViD Posted August 6, 2019 Report Posted August 6, 2019 Dokladnie fotke w sloncu pokaż Prawda jest taka ze lakieru nie utrzymasz w dobrym stanie jak auto ciągle użytkujesz ktoś Ci otrze. Parkingi itp. Ty sam myjąc i osuszając tez robisz mikroryski. Musiałbyś myć bardzo delikatnie i osuszać bezdotykowo np. Dmuchawą
Moderator BiałyGTi Posted August 7, 2019 Moderator Report Posted August 7, 2019 porysował sie od użytkowania Ratuje sie Onestep
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now