Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze zestawu do Impregnacji tapicerki.


NorbertW89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 Chcę zaimpregnować tapicerkę w samochodzie włącznie z wykładziną pod dywanikami. Auto jest nowe, jednak chodzi mi po głowie oczyszczenie tapicerki przed nałożeniem impregnatu. Ewentualnie tylko odkurzyć i impregnować ją?

Z kosmetyków jakie wybrałem zastanawiam się nad wyborem pomiędzy tymi:

GYEON Q2 FabricCoat

GTECHNIQ I1v2 Smart Fabric - tu czytałem na forum, że mało trwały produkt na siedzeniach. Jakie macie opinie?

Max Protect Ultimate Fabric Coat 

Nanolex Textile & Leather Sealant - ten podobno do materiału i skóry.

4nano Seats & Convertible Protect

Co byście polecili z tych produktów lub jakie inne z waszego doświadczenia się tutaj sprawdzą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, nie impregnować jeżeli to nie alcantara, bo nie ma sensu szybko sie wyciera, generalnie każdy produkt, dywaniki w samochodzie to juz totalny bezsens one mają własnie wchłaniać w siebie syf żeby nie szło w podłoge 🙂
Jak masz pół skóre z alcantarą no to można się posilić.
FX protect=naxnolex ewentualnie gtezhniq=gyeon=car pro to w wiekszosci podobne produkty
Ważna jest ilość warstw nakładana 2-3 minimum i odczekanie tych 12h-24h
po aplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gozdziu23 napisał:

Polecam, nie impregnować jeżeli to nie alcantara, bo nie ma sensu szybko sie wyciera, generalnie każdy produkt, dywaniki w samochodzie to juz totalny bezsens one mają własnie wchłaniać w siebie syf żeby nie szło w podłoge 🙂
Jak masz pół skóre z alcantarą no to można się posilić.
FX protect=naxnolex ewentualnie gtezhniq=gyeon=car pro to w wiekszosci podobne produkty
Ważna jest ilość warstw nakładana 2-3 minimum i odczekanie tych 12h-24h
po aplikacji

Chodziło mi tak jak jest napisane w poście o wykładzinę pod dywanikami, nie dywaniki, aż tak mnie nie pogrzało 🙂

Szybko się wyciera każdy z tych produktów? Czyli trzeba by powtarzać impregnacje. Co ile mniej więcej zanika trwałość tych produktów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, NorbertW89 napisał:

Chodziło mi tak jak jest napisane w poście o wykładzinę pod dywanikami, nie dywaniki, aż tak mnie nie pogrzało 🙂

Szybko się wyciera każdy z tych produktów? Czyli trzeba by powtarzać impregnacje. Co ile mniej więcej zanika trwałość tych produktów? 

Odpowiedz sobie sam, po co chcesz impregnować podłogę ? Co ci to realnie da ?
Trwałość na fotelach to jak dobrze pójdzie z 2 miechy
Trwałość koloru - przy nowym samochodzie nie ma różnicy więc niet
Łatwość odkurzania - niet
Jeżeli chodzi o płynne substancje, no to faktem jest że oczywiście jak będziesz miał czym wytrzeć produkt rozlany to nie bedzie plamy, tylko jak masz jakieś skosy albo jedziesz to woda w kropelkach ucieknie np pod fotel albo w dywan, który i tak będzie do prania
Nic mi wiecej nie przychodzi do głowy, lepiej jak bys sobie kupił boneta, i przebonetował co któreś odkurzanie elementy materiałowe 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Impregnacja pomaga tylko na kilka miesięcy ale czy wart przy substancjach płynnych takich jak soki,herbata,kawa to tak ale już przy smarach,spożywcze to już średnio to widzę.Skorzystałem z informacji firmy pranie tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.