Skocz do zawartości

Jan Niezbedny - Pomaranczowy


firmek

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś porównywał janka z ręcznikiem K2pro?

 

Ja mam porównanie do tej k2 (pomarańczowej). K2 na początku bardzo ładnie wciągała wodę, teraz po kilku praniach już trochę gorzej a Janek zachowuje nadal swoje właściwości i wydaje się dla mnie delikatniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu (już nie pamiętam kiedy :) ) używałem janka pomarańczowego do osuszania i powiem tak po zakupie fluffy dryer-ów mogę je i używam do osuszania co najwyżej progów od spodu. Normalnie niebo a ziemia jeśli chodzi o chłonność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu (już nie pamiętam kiedy :) ) używałem janka pomarańczowego do osuszania i powiem tak po zakupie fluffy dryer-ów mogę je i używam do osuszania co najwyżej progów od spodu. Normalnie niebo a ziemia jeśli chodzi o chłonność.

 

 

Z Twojego postu wynika że Flufy używasz jedynie do osuszania progów?

Czy chodziło Ci o Jana?

Myślę że raczej o jana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... Pan Krzysztof Jerzyna ze Szczecina?

tak po za OT.

Ja Jany do podłóg spisałem na straty. Większość garażowych Janów teraz wyciera podłogę w łazience. Na ich miejsce pojawiły się 2 Flufy i kolejny idzie pocztą:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

A myślisz , że fluffy i inne lepsze firmówki gdzie

Zakład Elektroniczny powstał w 1990 roku. Od początku swej działalności na rynku firma ukierunkowała się na rozwój w dziedzinie montażu wszelkiego rodzaju systemów elektronicznych: systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, systemy sygnalizacji pożaru oraz sieci komputerowe. Zakład zajmuje sie projektowaniem, montażem i obsługą systemów niskoprądowych takich jak: systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy dozoru wideo, systemy kontroli dostępu, systemy sygnalizacji pożaru, sieci strukturalne. Działając w branży systemów ostrzegawczo-dozorujących zaspokaja podstawową potrzebę bezpieczeństwa swoim Klientom i ich rodzinom. W zakresie usług ochrony mienia w formie zabezpieczenia technicznego działamy w oparciu o koncesję. Zakład zajmuje się naprawą wszelkiego sprzętu powszechnego użytku. W obszarze naszych działań w szczególności znajdują się, odbiorniki telewizyjne [LCD, CRT] ekrany plazmowe, odtwarzacze DVD, kina domowe, monitory komputerowe, projektory, kuchenki mikrofalowe. Wykonujemy naprawy gwarancyjne sprzętu firmy SAMSUNG i TOSHIBA. Specjalizujemy się. USŁUGI RTV, NAPRAWA TV, USTAWIANIE I REGULACJA. FIRMA Z WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ WYKONUJE NAPRAWY TELEWIZORÓW WE WROCŁAWIU I OKOLICACH U KLIENTÓW W DOMU Jedynie odbiorniki cyfrowe zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach dotyczących wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla urządzeń konsumenckich służących do odbioru cyfrowych naziemnych transmisji telewizyjnych umożliwiają odbiór naziemnej telewizji cyfrowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Szukaj telewizorów z technologią DVB-T oraz MPEG-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.