Skocz do zawartości

Mycie w Krakowie - gdzie?!


PN

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki!

 

CARNAUBA: ".. bieżącą pielęgnację wykonujemy jedynie dla klientów, którzy skorzystali z pakietu detailingu w naszym studio..."

 

Perfect Hand CarWash - Bonarka City Center: byłem, umyłem, szybko i relatywnie niedrogo. Miła obsługa. Myjnia ręczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MetalMagnes, To jest myjnia ręczna, nie detailing. ;)

Więc auto umyte, wyglądało czysto, opony pociagnięte jakimś czernidłem.

Czyszczenia wnętrza nie chciałem. Chciałem umyc auto po kilku dniach jazdy w deszczowej warszawie + podrózy do krakowa - mnóstwo owadów na szybie etc. - bo musiałem ładnie wyglądac na jakiejś imprezie :-]

 

Z oczywistych błedów zauważyłem, ze część owadów z maski nie została zmyta (nie uzyli Tar remover'a) i jeszcze jakies tam historie zauważyłem, ale w sumie ok - szybka, sprawna myjnia z miłą obsługa. Myjnia - nie detailing, więc nie ma mowy o dwóch wiadrach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PN, wiem że to myjnia;-) ale reklamowali się u nas na forum. Więc chyba zdawali sobie sprawę co czynią ;) Jak będę w Kraku zimą, to może pojadę do nich umyć... :o Jaki był koszt? Ogólnie polecasz?

Jak muszę skorzystać z myjni ręcznej, to zawsze mam stracha i aż mnie dreszcze przechodzą jak widzę coś nie tak. Ale czepiać się wszystkiego... :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki był koszt? Ogólnie polecasz?

PLN 42 za SUVa. Jak na Warszawę to niedrogo :evil:

 

Może być, jak chcesz mieć szybko umyte auto do wyglądu "ładnego" - a przy okazji pochodzic po ładnym centrum handlowym...

Natomiast chłopaki leca chemią (podobno łagodną) więc na pewno woskowi to szczególnie niepomaga w zyciu i przezyciu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast chłopaki leca chemią (podobno łagodną) więc na pewno woskowi to szczególnie niepomaga w zyciu i przezyciu... :)

 

 

Jak muchy zostały to pewnie i wosk zostanie skoro chemia łagodna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.