Skocz do zawartości

DA 75mm oraz Rotacja


Slobek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panów,

 

Potrzebuję zakupić małą maszynę DA tj. 75mm oraz rotację.

Z małych DA mam dylemat pomiędzy:

1. Rupes BIG FOOT MINI LHR75 E

2. KRAUSS SHINEMASTER S75 750W

3. LARE PRO LD12-075

 

Jeśli chodzi o rotację to zastanawiam się nad KRAUSS R3 MINI ZESTAW, ponieważ będzie mi ona potrzebna głównie do tematów typu szyby, lampy i dojścia w ciężkie miejsca dzięki przedłużkom.

 

Prośba o wyrażenie opinii osób które mają którąś z tych maszyn, czy jest sens dopłacać około 500 zł aby mieć Rupesa zamiast Kraussa lub Lare?

Czy według was konieczne jest posiadanie dużej rotacji tj. 150mm czy wystarczy taki Krausik podany wyżej?

Do tej pory używałem głównie samej maszyny DA z tym, że nie robiłem za dużo lamp ani szyb.

 

Prośba o cenne informacje, ponieważ pasuje w tym tygodniu już zamówić sprzęt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w sumie krotko R3 ale s75 mam ponad 2 lata i zero problemow.  Przewaznie sama s75 ogarnialem nawet cale auta bo nie robie na czas i ZUS 😉 R3 kupilem wlasnie dla szyb, reflektorow i detali niedostepnych dla s75.  

Czy warto isc w rupesa? Oj to juz sam zadecyduj czy chcesz wydac tyle kasy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, powalla napisał:

Mam w sumie krotko R3 ale s75 mam ponad 2 lata i zero problemow.  Przewaznie sama s75 ogarnialem nawet cale auta bo nie robie na czas i ZUS 😉 R3 kupilem wlasnie dla szyb, reflektorow i detali niedostepnych dla s75.  

Czy warto isc w rupesa? Oj to juz sam zadecyduj czy chcesz wydac tyle kasy 😉

Jak z trwałością tego R3? Bo kumpla pytałem to mi odradzał bo podobno po 3ch autach coś już się zepsuło w maszynie i problem z serwisem.

 

Na pewno zamawiam Rupes BIG FOOT LHR15 MARK III i jako drugą chciałem kupić również 75/80mm.

Jeśli chodzi o Rupes Mini LHR75 vs Flex FLEX XFE 7-12 80    - która lepsza?

A co powiecie na LARE LR11-150 PRO?? Chętnie bym kupił FLEX PE14-2-150 ale wydać teraz 2 tysie na nią tak średnio mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Slobek napisał:

Jak z trwałością tego R3?

Zrobiłem jedne lampy, motocykl i Audi carbrio ...na razie zero problemów.  Co do serwisu, to nie rozumie co ma być za problem? Rękojmia , 14 dni mija i jak nie oddają sprawnej, to mam kasę za maszynę na koncie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.