Skocz do zawartości

ProElite General Cleaner vs ExceDe Buldozer/Advanced


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

mam nadzieję, że udało się pokazać działanie ProElite General Cleaner- czyli APC ProElite

 

jak zauważycie na filmiku, test odbędzie się na maksymalnym szczurze, który gnije pod chmurą

 

info producenta

https://proelite.pl/uniwersalny-srodek-do-czyszczenia-wnetrza-samochodu-general-cleaner/

 

 

 

produkt o chemicznym zapachu, zajeżdża jakimś tanim płynem do naczyń

 

słabo się pieni, a szkoda... we wnętrzu ważna jest piana, która siedzi na pionowej powierzchni podczas pędzlowania

 

poślizg też nie jest mocną stroną tego produktu

 

 

 

domywanie, no i tu jestem pod wrażeniem

w filmiku przy stężeniu 1:20 zamieniłem produkty miejscami i możliwe, że wyniki nie są miarodajne

 

 

przy akcji ExceDe Advanced  VS  General Cleaner w domywaniu swoją wyższość pokazał ProElite,

ale brakuje mu dużo do ExceDe pod względem ilości piany, która daje konkret poślizg

jak dla mnie produkt idealnie sprawdzi się do szczurów na zewnątrz fury

we wnętrzu będzie man spływał i utrudniał czochranko

jak dla mnie

cena/jakość REWELACJA

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rygryss W końcu coś innego niż szampon lub aktywna piana 😄 Takie testy lubię i mi się podoba 🙂  sam używam ExceDe Bulldozer. Na jesień kupiłem bańkę 5l i nie szukam już innego APC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

trochę odkopię ale chciałbym napisać że jak za tę cenę, to apc z ProElite jest naprawdę dobre 🙂 właśnie kończę 5l bańkę na myjni. według mnie nie pachnie tak źle - w koncentracie wg mnie czuć nieco miętę, po rozcieńczeniu jest to niezbyt wyczuwalne. na małą ilość piany pomaga rozrobienie z ciepłą wodą 🙂 1:10 z ciepłą wodą daje radę nawet przy szczurach w środku więc jest całkiem wydajne wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.