Jump to content

Pady APP


Gibon86

Recommended Posts

Używa ktoś padów APP? Ostatnio kupiłem kilka za naprawde niską kase (coś ok 15 zyli) i muszę powiedziec że naprawde mi przypasowały. Twardy (źółty) jest całkiem ok ale zaskoczeniem okazał się miękki czarny. Występuje w 2 rozmiarach. Sama praca z nim nie była gorsza niż z meguiars (czarnym). Tak w nawiasie miałem okazje ostatnio testowac troche rzecy od APP i kilka zrobiło na mnie naprawdę bardzo dobre wrażenie a efekty były podobne jak przy droższych środkach.

Link to comment
Share on other sites

ja ostatnio rozmawiałem z człowiekiem, który na codzień pracuje na APP, bo taka jest polityka firmy i powiedział, że 3M lepszy. a zdecydowanie jest profesjonalistą. Same pady są ok, ciekawy jest jeszcze twardy biały. muszę wystestować jak z mocą.

Link to comment
Share on other sites

Możliwe że 3m lepszy. Nie zaprzeczam. Sam mam kilka. Pomarańczowym 3M lepiej się mi pracuje niz tym APP ale czarny (APP) przynajmniej jak dla mnie przyjemniejszy przy pracy. Niezaprzeczalnym faktem jest cena gdzie płaciłem po ok 15 złociszy za sztukę. Sam stosunek cena/jakośc wypada bardzo dobrze

Link to comment
Share on other sites

Niezaprzeczalnym faktem jest cena gdzie płaciłem po ok 15 złociszy za sztukę.
15 a 25 to średnia różnica do przełknięcia. Jak z trwałością w praniu tych padów APP?
Link to comment
Share on other sites

Narazie prane kilka razy i jest ok. Koleszka dłużej nimi troche robi i podobno bardzo ok. Ja mam wybór i często jak mam auto powiedzmy gdzie można szybko pada uszkodzic to wolę jednak APP bo żadna strata niż Meguiars'a za ponad 100zł stracic. Warto miec i takie i takie bo cena naprawde zachęcająca.

Link to comment
Share on other sites

Gibon86, a mógłbyś porównać twardość tego białego pada do produktów innych firm w tej samej kategorii (cutting, compound)? Mój pad Menzerna dość szybko się poddał (zapewne z mojej winy) i przydałoby się go czymś wymienić.

 

Chwalisz czarny, a jak sprawuje się ten średnio twardy? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.