Skocz do zawartości

Pady APP


Gibon86

Rekomendowane odpowiedzi

Używa ktoś padów APP? Ostatnio kupiłem kilka za naprawde niską kase (coś ok 15 zyli) i muszę powiedziec że naprawde mi przypasowały. Twardy (źółty) jest całkiem ok ale zaskoczeniem okazał się miękki czarny. Występuje w 2 rozmiarach. Sama praca z nim nie była gorsza niż z meguiars (czarnym). Tak w nawiasie miałem okazje ostatnio testowac troche rzecy od APP i kilka zrobiło na mnie naprawdę bardzo dobre wrażenie a efekty były podobne jak przy droższych środkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio rozmawiałem z człowiekiem, który na codzień pracuje na APP, bo taka jest polityka firmy i powiedział, że 3M lepszy. a zdecydowanie jest profesjonalistą. Same pady są ok, ciekawy jest jeszcze twardy biały. muszę wystestować jak z mocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że 3m lepszy. Nie zaprzeczam. Sam mam kilka. Pomarańczowym 3M lepiej się mi pracuje niz tym APP ale czarny (APP) przynajmniej jak dla mnie przyjemniejszy przy pracy. Niezaprzeczalnym faktem jest cena gdzie płaciłem po ok 15 złociszy za sztukę. Sam stosunek cena/jakośc wypada bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie prane kilka razy i jest ok. Koleszka dłużej nimi troche robi i podobno bardzo ok. Ja mam wybór i często jak mam auto powiedzmy gdzie można szybko pada uszkodzic to wolę jednak APP bo żadna strata niż Meguiars'a za ponad 100zł stracic. Warto miec i takie i takie bo cena naprawde zachęcająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibon86, a mógłbyś porównać twardość tego białego pada do produktów innych firm w tej samej kategorii (cutting, compound)? Mój pad Menzerna dość szybko się poddał (zapewne z mojej winy) i przydałoby się go czymś wymienić.

 

Chwalisz czarny, a jak sprawuje się ten średnio twardy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.