Skocz do zawartości

Westfalia polerka akumulatorowa


piotr@sta

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Znalazłem na allegro taki wynalazek nie tylko chińczyki też robią takie maszynki. Zasilane z akumulatorków li-ion regulacja obrotów 0-3000 nie wiem jak ze stablizacją.

Wiem wiem reklamę nakręcił ktoś kto nie ma zielonego pojęcia. 

Koszt czy to w pl czy to w de ok 200-300zł (za 200zł jeden z polskich sklepów oraz chińczyki mają nówki i za 200zł są używki na allegro ;)). 

Czy ktoś z Nas użytkował taka polerkę?  Warto kupić?

Widziałbym te maszynkę do użytku przy detalach lub we wnętrzu oczywiście przy założeniu ze udało by się zamontować BP 50 lub 30mm. Taki rupes ibrid dla hobbystów. 

Wadę którą znalazłem to na pewno czas pracy na baterii 1h więc trochę słabo 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys bylem nia zainteresowany. Czas pracy krotszy tak jak podaje Tomek no i druga sprawa w zestawie jest tylko jeden akumulator. Drugiego nie da sie kupic jedynie na aliexpress widzialem za okolo 90pln

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Fitte napisał:

krotszy tak jak podaje Tomek no 

Chyba trzeba zmienić ksywkę 😁

@powalla wspomniałem o Polskiej stronie😉 nie o Polskim sklepie 😋

 

Tutaj link dla kolegi by mógł zobaczyć opis.

https://www.toolon.pl/narzedzia/narzedzia-samochodowe/naprawa-i-konserwacja/maszyny-polerskie/6152/akumulatorowa-polerka-12-v-li-ion-z-zestawem-akcesoriow

 

Z mini Polerek masz proxxona oraz Liquid Elements wypuszcza coś ala ibrid nano w cenie 200€ i jeśli będą chętni będę organizował zakup grupowy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.