Skocz do zawartości

Ioncoat Naviwax - Dark


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to na razie próbka (maska). Wosk jest bezbarwny, nakłada się aplikatorem, bardzo cieniutką warstwę, którą należy max.po 10 sek polerować MF. Schnie bardzo szybko,nie brudzi uszczelek.W zapachu przypomina pastę do butów. Daje ultra śliskość. O trwałości wiem z opowiadań, więc nie mogę napisać nic konkretnego. Za to jak kropelkuje duże krople na płaskich powierzchniach, moim zdaniem, świadczą o dobrym odpychaniu dziś po nocnym deszczu:

DSC00553_resize.JPG.a89c2c4edee524b93bfa051b05f8c63c.JPG

DSC00551_resize.JPG.c24044f69d70570bdf33a0c8121c00b7.JPG

DSC00550_resize.JPG.39996b92a90978eaf1de5980f43caa5d.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna obserwacja: po 3km jazdy do 90km/h - maska sucha, w przeciwieństwie do reszty. Takiego efektu nie widziałem na tym aucie. Przy 50-60 nawet mniejsze krople spływają. Tzw sheeting (modne określenie :) nowe dla mnie) ma naprawdę wzorowy. :good: Jeszcze tylko próba z wodą na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cię pogięło , nie będę robił zdjęć specjalnie dla ciebie . ciągle masz ten problem.

No bo mam, jeśli dajesz zdjęcia, które do niczego się nie nadają to się czepiam:P I nadal będę :evil::evil:

Skoro to taki ogromny problem, to chociaż na przyszłość zapamiętaj;) Bo obecny rozmiar to bardziej na telefon niż na kompa się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odgrzewam może i kotleta, ale miałem niedawno okazję posiadania tego wosku na swoim aucie i faktycznie potwierdzam - kropelkowanie fajne, jednak wytrzymałość mnie zawiodła...

 

auto stało pod chmurką przez 10 dni w tym 5 deszczowych, po tym czasie płukane demineralizowaną na bezdotyku dwa razy i na drugim widziałem że po wosku nie było praktycznie śladu (a to w sumie był niecały miesiąc od aplikacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.