Skocz do zawartości

Ford Focus 2008 (czarny)


Gość mihal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

od pewnego czasu sledze forum, korzystam z porad, podziwiam efekty....

mam samochod zaledwie roczny w kolorze czarnym. niestety lakier zostal troche zniszczony przez, wydawalo by sie porzadne, myjnie reczne.

do tej pory nie zdawalem sobie sprawy jakie cuda moga zdzialas kosmetyki dobrej klasy.

poniewaz szkoda mi bylo polerowac nowy lakier (juz wolalem sie przyzwyczaic do smug i hologramow) zdecydowalem sie na pokrycie rys. caly zabieg wykonany byl na kosm. Swissvax (czyszczenie , wypelnienie, woskowanie) i jestem naprawde pod wrazeniem.

ponizej troche zdjec (niestety byl zmierzch wiec jakosc nie jest najlepsza) no i niestety nie mam zdjec sprzed.

p.s. przy okazji chce podziekowac Pawlowi z MOTOSPA za kawal dobrej i profesjonalnej roboty.

 

zdjec chyba nie zamieszcze poniewaz wyskakuje komunikat ze maks rozm to 256 kB, a wczesniej napisane jest, ze limitu nie ma ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jezeli chodzi o mycie to dostalem polecenie zeby myc takim szamponem, ktory nie zmyje wosku.

tak naprawde to wosk naturalny nie jest chyba bardzo trwaly? jaka jest w takim razie jego przewaga nad syntetycznym? czy samo to, ze jest naturalny jest tak istotną zaletą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,że się wtrącam ale co uważacie za lepsze fotki? chodzi o jakość? czy o inną perspektywę?

 

Oczywiście perspektywe :D brak modelki jest nie wybaczalny :D;)

 

Gdy by jakość była lepsza lepiej było by zobaczyć efekt pracy teraz masze szumów , poprzepalane są ostro te fotki i przez to nie widać ani głębi ani tego czy lakier jest gładki (a nie wątpliwie jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie fotki dość kiepskie. Brakuje szczególnie zdjęć sprzed i po przy dobrym źródle światła , które mogłyby pokazać rzeczywisty efekt prac. Wierzę ,że odmiana Focusa była spektakularna i szanuję nakład pracy, ale prawdopodobnie większość porządnie umytych aut wyglądałaby podobnie na takich fotach ;) . Jakkolwiek, zdjęcie numer sześć mi się podoba i siódemka niezła. Ładne autko.

 

Jak długo utrzymuje się wypełnienie rys? Jak często powtarza się zabieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no od razu lepiej fotki ładne nawe bardzo ! :) widać efekt jak należy :)

 

Logo też bardzo fajne w związku z tym myślę że zasługuje na lepszą prezentacje (nie nie czepiam się ;) tylko w zamiarze chce pomóc) takie małe zboczenie zawodowe ;)

 

 

 

motospa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.