Skocz do zawartości

W5 płyn do felg z Lidla za 6zl


Bielutomek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Wam pokazać ostatni test płynu do felg. 

Z racji ze zrobiło się ciepło, wskoczyłem do garażu przygotować felgi do sezonu 🙂 

Płyn który wrzuciłem na testy, to kwasowy środek od W5 kupiony w Lidlu:

8EBAEE69-ACB2-456A-AEA1-269D15BAB3F7.jpeg.ca9fa60a2424756510c411a0ce757b21.jpeg

ps. Nie zrobiłem fotki, wiec daje z netu podglądową. 

Felgi jakie zastałem do odszczurzania wyglądały:

4F86E971-AE9F-49FB-B048-6E5498831E4A.jpeg.bc94b4eb5f456ccc5c38ed4c3f2f071a.jpeg

Zaczynam od kwasu, bo szkoda czasu za neutralne/zasadowe produkty. 

Po oprysku preparatem, felga zaczęła ładnie się pocić brudem, po kilku min leżenia i wypracowania pędzelkiem, felga wyglądała tak:

6FDBB8F2-AA7D-4C97-8E4C-A72E4EB9822A.jpeg.b7177879666b6c95d6cbe3efe893c387.jpeg

osuszona, i psiknięta ponownie W5tką, wypracowałem środek pędzelkiem, znowu spłukania i oprysk preparatem, i tym razem już dużo pedzelkowania nie było a felga po osuszeniu wygląda tak:

27CFE680-73E5-4BA4-B4F3-39AC9172B7B3.jpeg.05f6f75e9ffba1fc6bb87e7c22abaeec.jpeg

osobiście uważam, że za taką kase, preparat „zajebiscie” sobie poradził 🙂 

podsumowując, ohydny w zapachu, drażniący kwasowy zapach unoszący się w powietrzu-ja pracowałem w masce 3m, na powietrzu pewnie będzie to bardziej znośny „aromat” jednak, zalecam prace w maskach-to jednak kwas. Pieni się super, nie zapisały mi się zdjęcia z pracy pędzelkiem, dlatego nie wrzuciłem. 

Atomizer daje super mgiełkę, z początku robiąc oprysk sądziłem, ze zużyje cała butle na komplet, jednak produktu zużywa się bardzo mała ilość. Ale czy na to w ogóle warto patrzeć? Przy tej cenie 😅😅😅

Dla mnie, na takie szczury, nie widzę sensu od razu wrzucać drogie produkty. Także polecam wszystkim 🙂

ps2. Preparat nie krwawi, jeżeli ktoś chciałby w nim tego efektu szukać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vangsta Wybacz, nie zauważyłem ze napisałeś. Wydajność, bardzo się zdziwiłem, bo po ilości "klikań" w atomizer, sadziłem, ze zużyje cała butle na komplet XD Ale 😮 atomizer robi taką ładna mgiełkę, że śmiało użyje go do czegoś innego! Wiec jest naprawdę wydajny, ale... nawet jakby szło go więcej, niż klasycznych wheel cleanerów, to za tą kasę, nie miałbym nic przeciwko 🙂
@Ziółas Zrobię zaraz fotkę ph, ale mam tylko paski aktualnie, więc będzie to zbliżona liczba. 

Według mojego oka, jest między 1-2 🙂 

556EE444-8070-4E26-9B3B-D0ABE842FA67.jpeg.f0d78275aee1eb12a8a81f2299330bc5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam jeszcze że produkty W5 mają bardzo spoko butelki i atomizery, korzystam z atomizera po płynie do mycie szyb, które też jest naprawdę zacny i działa praktycznie z każdą chemia i się nie niszczy. Za taką kasę to jest to aż śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek1419 Skoro pH wynosi między 1-2, to najwidoczniej jest to kwas. Chyba ze pytasz o smak, to musze zapytać kogoś z rodziny, czy byłby w stanie spróbować i ocenić. Wieczorem będę u tesciowej, to Ci dam znać. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach wytłumaczenia, bo nie wiem czy forum za PIS czy za PO 😄 Z teściową żyje mi się bardzo dobrze, nie chciałbym jej zatruć, a wszelka "mowa nienawiści" to tylko pewnego rodzaju żart sytuacyjny 😄
Pozdro 😄

  • Lubię to 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.