Skocz do zawartości

Pomieszczenie pod dachem


patryyyk26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zima już nadeszła, a moje auto pomimo posiadania wszelkich kosmetyków, nadal nie zabezpieczone na zimę. Niestety moim problemem jest brak miejsca do..chociażby nałożenia wosku. Szukam osoby z okolic Poznania (mam 50km) która interesuje się detailingiem czysto hobbistycznie, posiada garaż, gdzie bawi się kosmetykami i za drobną płacę udostępniłby takie pomieszczenie albo i nawet razem popracowałby ze mną przy białym lakierze. Wiem, że najlepiej byłoby oddać auto najbliższej firmie (jest ich sporo), która się tym zajmuje, skoro nie mam miejsca itp ale chciałbym po prawie 1,5 roku czytania, oglądania filmików spróbować sam z swoimi kosmetykami,zobaczyć ten efekt końcowy i poczuć satysfakcję. 😉   Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryyyk26 Pisz do naszego Mastera😀👍. @AreK jest z Poznania. Z tego co kojarzę oferował miejsce na takie zabawy. A nawet z chęcią da jakieś wskazówki itp. Więc to będzie potrójną korzyść zabezpieczysz auto, poznasz Mistrza naszego Forum , i zyskasz bezcenne rady😀👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2018 o 13:06, Qlimaxss napisał:

@patryyyk26 Pisz do naszego Mastera😀👍. @AreK jest z Poznania. Z tego co kojarzę oferował miejsce na takie zabawy. A nawet z chęcią da jakieś wskazówki itp. Więc to będzie potrójną korzyść zabezpieczysz auto, poznasz Mistrza naszego Forum , i zyskasz bezcenne rady😀👍

Wątpię, że będzie miał czas 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.