Skocz do zawartości

Polerka Zielonego człowieka


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Jestem dość łatwowierny internetowi i dość głupi, ale do rzeczy...
Wziałem się za mój pierwszy samochód, chciałem powalczyć z rdzą. Troche było na progach (tylko po bokach, nie głębokie wżery) i głowna atrakcja to dziura w błotniku
Dziure wypełniłem watą szklaną, dopełniłem szpachla, wyczyściłem wyrównałem dałem podkład, lakier, starłem papierem 2000 (już pół błotnika, więc chyba musze dokończyć cały?) na mokro i.... No właśnie i nie wiem co dalej, nie mam maszynki, mam pad polerski do polerowania ręcznego (to dostałem)
Co do polerki kupić i jak to zrobić? Chciałbym też zwrócić uwagę na cene, bo błotnik kosztuje 150 zł, a ja już koło 120 wydałem (wiedza jest bezcenna :D) i nie chce przesadzać z wydatkami...

Z źródeł mojej wiedzy to różne fora i na (nie)szczęście youtube:

Gdzie jako ostatni krok użyta jest ta pasta https://www.amazon.com/3M-39044-Scratch-Remover-oz/dp/B002RNFP3A/ref=as_li_ss_tl?s=automotive&ie=UTF8&qid=1509177971&sr=1-4&keywords=3m+polish&linkCode=sl1&tag=3m0d-20&linkId=900217668a03096881725527cca3ad8e której raczej w polsce nie dostanę, więc może żeby już dopełnić moją głupote szukam czegoś maksymalnie podobnego. Ps, nie chodzi mi o to żeby było idealnie, po prostu wszystko lepsze niż dziura 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.