Skocz do zawartości

Czy ktoś używał środków polerskich IMPA ?


klakiernik

Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce w mojej ofercie pojawią się środki polerskie z firmy IMPA - jest to przodująca firma na świecie (włoska). Przyznam że znam ją z innych produktów i bardzo się sprawdziła . Na początek mam pytanie czy ktoś w ogóle miał do czynienia z tą firmą - ale ze środkami polerskimi?? Słyszałem że są bardzo dobre ale nie do końca ufam tej opinii (nie z jakichś praktycznych względów ale ze względu na niesubiektywność) . Ponoć środki te są dobrym odpowiednikiem dla droższych past z 3M. Ktoś już tym robił z tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniejsze opakowania niestety - 500gr . W zasadzie są do sprawdzenia 2 środki

 

D3 PLUS LIQUID SUPER CUT

PŁYNNY ŚRODEK POLERSKI O WYSOKICH WŁAŚCIOWOŚCIACH ŚCIERNYCH

 

EASY POLISH

DROBNOZIARNISTE MLECZKO POLERSKIE WYKOŃCZENIOWE I ZABEZPIECZAJĄCE

 

Podobnie jak w 3M pierwszy środek do zwykłych kolorów , drugi już na wykończenie głównie służy do uzyskania wysokiego połysku na czarnych

 

PROPOZYCJA jest taka - produkty raczej są z górnej półki - w zamian za recenzje dam ludziom z tego forum później rabaty na środki polerskie z tej firmy. Potrzebny jednak ochotnik - najlepiej specjalista który testował już różne środki polerskie i umiejętnie porówna. Wyśle środki na mój koszt i "sprzedam po kosztach" te 2 butelki do testów w cenie 55 zł. Ochotników proszę o pisanie w tym temacie - myślę że adekwatny dział bo to kompletna nowość w Polsce. :acute:

 

Jeśli faktycznie okażą się porównywalne z 3M to będą wychodziły bardzo korzystnie cenowo

oraz będą posiadały dodatkową korzyść - opakowania 0,5L ( jak wiadomo 3M ma tylko litrówki)

 

Kto chętny zostać królikiem doświadczalnym :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klakiernik, uważam, że lepszym rozwiązaniem było by zakupienie produktu na wasz koszt, rozlanie tego do np 3-5 mniejszych butelek i rozesłanie kilku "weteranom" za darmo do testów.

Chociaż może się ktoś zgłosi i skusi się na waszą propozycję:) Czekam na recenzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie dobry pomysł - butelki są po 500ml - rozlałbym go po 250 ml. Będzie możliwość porównania ( ah ta nutka rywalizacji :D:P ). Niech będzie że ja zapłacę za środki polerskie.

 

Zatem potrzebni dwaj jak to ująłeś weterani - ale obaj opłacą po 30 zł, które zostanie zwrócone po wykonaniu recenzji.

 

Szukamy zatem weteranów :ad:

 

Środki będę mieć za 2-3 dni do tego czasu szukamy ochotników CV przesyłać na e-mail ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłoby 5 osób to ja tam ostatnio mam mało czasu i miejsca (aczkolwiek 1 pacjent mocno zniszczony czeka) - lepiej niech to dostanie ktoś inny (dla przykładu KubaCK, sebba75, AutoDetailing itp), a ja zgadam się z Julkiem i jakoś we dwóch się zbierzemy do zabawy (o ile Julek będzie miał czas i chęci na spółkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to będzie system tylko dwu stopniowy - jak np. surf ace. Ja jestem obecnie na etapie szukania innego systemu jak 3M - moim zdaniem do miękkich lakierów można by dobrać coś lepszego. W moim przypadku własciwie cena schodzi na drugi plan - wolałbym nawet coś droższego od 3M, ale naprawdę dobrego.

 

Gąbki z tej Firmy również będą dostępne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi już na wykończenie głównie służy do uzyskania wysokiego połysku na czarnych

mam na tapecie własnie czarny lakier. zaciekawiło mnie to. czy czarne wymagają specjalnej dla nich wykończeniówki?

 

[ Dodano: 20 Kwiecień 2010, 21:42 ]

napiszeta coś ?? czy kręcimy dym? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - ale nie mogłem wygospodarować czasu dla waszego forum - a zależało mi na tym żeby nie urywać tematu - Środki polerskie dotrą do mnie dopiero w poniedziałek .

 

Cieszę się z waszego zainteresowania - chcę żeby cała akcja doszła do skutku .

Ustalmy wobec tego że udział w zabawie weźmie 5 osób .

 

Zarządzam głosowanie : głosujemy w tym temacie - Zasady : 1] Musimy Być Pewni że osoba na którą głosujemy chce testować środki i zrobi to profesjonalnie 2] Głosować może każdy członek forum z minimum 10 postami 3] Każdy głosujący otrzymuje 5 różnych głosów - można przyznać góra 2 głosy na tą samą osobę

 

Zasady nie podlegają modernizacji ;)

 

Jutro zaprezentuje zdjęcia produktów oraz postaram się przetłumaczyć karty techniczne z języka włoskiego. Może się okazać że już znacie te środki - nie zapominajcie że w dziedzinie polerowania w gruncie rzeczy jestem tylko teoretykiem a więc amatorem tylko z większym wyobrażeniem opartym na kilku szkoleniach

 

Za profesjonalizm odpowiadacie wy - dlatego zachęcam do poważnego podejścia do tematu 8-)

 

Niezależnie od tego zacznijmy wybór tych 5 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, to wybierajcie osoby i można zrobić ankietę jeżeli już taka jest potrzeba, ale nie zagwarantuję głosowania osób z min. 10 postami, bo jest taka techniczna możliwość, ale trzeba trochę kombinowania i to na chwilę więc nie wiem czy jest sens to w jakiś sposób ograniczać - decyzja należy do Ciebie.

 

czy kręcimy dym? :D

 

Nie kombinuj :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marctwain, moim zdaniem czarne auto nie wymaga specjalnej pasty do wykończenia. Wymaga za to olbrzymiej cierpliwości i dokładności i ciągłego kontrolowania swojej pracy. Ja bardziej bym posegregował lakiery - np. inne pasty i kombinacje na takie miękkie, inne na twarde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marctwain, nie wiem jak honda, musisz spytać juliana ale np. ostatnio pracowałem z land cruiserem (też japończyk) to tamten lakier był naprawdę bardzo miękki i jak dla mnie ciężko się pracowało. Wrażenie jakby dosłownie gąbka się lepiła do lakieru - ale wyszedł ładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.