Skocz do zawartości

Czy używał ktoś kosmetyków Topdrive ?


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

A ja kupiłem dla picu aktywną pianę z topdrive i jest w miarę ok. Tak, pewnie wcina wosk, ale kupiłem ją do odszczurzenia ;) no. z marolexem dogadała się dopiero po wlaniu 120 ml na 880 ml wody ale jako, że kosztuje 20 zł za 2 litry to bez dramatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Fazy jesli szukasz w Tesco, to nie ma na dziale z kosmetykami, tylko na dziale gdzie sa Grille, i akcesoria do Karchera :)

 

Cenna uwaga :)

 

 

Nie polecam jednak Spraya do felg, może być niebezpieczny dla lakieru, testowałem go na jednych i przy dłuższym przytrzymaniu, a następnie spłukaniu pod cisnieniem, łącznie z produktem zszedł lakier :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Używałem Rim Cleanera - jak za tą cenę ok, z zaschniętym asfaltem sobie nie poradził, ale nie pomagałem mu ręcznie szmatką. Kiedyś wylało mi się kilka kropel na wewnętrzną stronę rękawicy roboczej (takiej podgumowionej) i guma się odbarwiła :mrgreen:

 

Hydro Wax na mokro - kupiłem bo skusiła mnie cena. Wg. producenta można używać również na sucho do nabłyszczania auta. Zostawia potworne białe mazy i nie daje się ładnie spolerować. To samo jeśli chodzi o zastosowanie podczas osuszania auta. Kiedyś po takiej aplikacji postanowiłem spłukać go na myjni wodą zdemineralizowaną i o dziwo nie było żadnych smug i zacieków pomimo tego, że auto schło bez osuszania ręcznikiem. Kropelki też były całkiem ładne (przez kilka dni po aplikacji :kox: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.