Skocz do zawartości

Czy używał ktoś kosmetyków Topdrive ?


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam do opon, jako czernidło. Powiem tak pryska się czymś co przypomina mocno rozrzedzone wodą mleko (z koloru i konsystencji). Potem przeciera gąbką. Jak dla mnie za tą cenę są naprawdę ok. Z trwałością nie wiem, bo niedawno w ASO czyś mi poczernił mechanik. Ogólnie jako rozwiązanie budżetowe polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kupiłem dzisiaj rękawice do mycia z mikrofibry (frędzle) 9,99zł oraz MF 40 na 40 za 4,99zł:) MF jest porównywalna (jak nie identyczna) do MF z zestawu 2 czerwonych MF SONAXa. Rękawica miękka w dotyku, delikatna- wada- zbyt rzadko rozmieszczone frędzle, ale przetestuje i dam znać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś była w tesco wyprzedaż płynu do felg był po 1,75 za butelkę :-]

Potwierdzam. Miałem okazję używać tego "specyfiku", co prawda kosztował ciut więcej, ale też wychodziło mega tanio. Na nie zapuszczonych felgach radził sobie moim zdaniem bardzo dobrze... Kilka psiknięć na felgę, kilka ruchów pędzla i wyglądały tak samo, jak po użyciu droższych środków... Niestety na zapuszczone felgi, z zalegającym pyłem z klocków nie radził sobie totalnie... Jeżeli ktoś czyści felgi raz na tydzień to w tej cenie produkt godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś kupiłem wosk na mokro topdrive, ale domycie auta po nim zajmuje duuuuużo więcej czasu i wysiłku niż mycie niczym nie "zabezpieczonego" lakieru. Ten "wosk" łapie syf w zastraszającym tempie i nie chce puścić - proszek na myjni niewiele zdziałał. 5 pln na "wosk" - 25 na pozbycie się go :( Żadnego więcej produktu tej firmy nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clhseba, to nie o te chodzi, tylko o 1 aplikator pakowany w kartonowe pudełko :P Ja go używam do AG CGP. Jego jakość jest lepsza o tych sprzedawanych kiedyś po 2szt.

 

w Moim wypadku sa to 2 aplikatory pakowane razem w folię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te dwie Mf za 4,99 akurat w ten sam dzień kupiłem niemal identyczne z Sonaxa - i twierdzę że są takie same, oby dwa produkty farbowały. Nie powiedziałbym że nadają się tylko do felg, dobrze radzą sobie także w trakcie pracy z Quik Detailerami. Mam także ten aplikator do deski, taki niebieski - rownież duży plusik. Na inne produkty na razie się nie zdecydowałem, nie lubię kupywać nie sprawdoznych produktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys,gdy miałem stare auto i nie wiedziałem o istnieniu Forum wpakowałem się w środki do czyszczenia kokpitu i powiem,że większego g....na nie miałem w rękach. Jedyna pociecha była w tym,że zostały mi dwie czerwone butelki z atomizerami,nieźle pryskają i o dziwo wytrzymują APC . Natomiast chwalę sobie aplikatory.Kupiłem te pakowane po 2 sztuki.Biały i brązowy. Aż się zdziwiłem jak ładnie wpracowuje się nimi cleaner. Reszta środków nie jest warta 5 zł.Poza butelkami. Sa wytrzymałe i nieżle pryskają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.