Skocz do zawartości

Mazda cx-3 by dareme89


dareme89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kontynuje tutaj temat z W&W mojego auta. Przez 1,5 roku od ostatniej relacji dość dużo się zmieniło w wyglądzie auta. Modyfikacje:
- felgi 19'' z mazdy 6

- sprężyny eibach

- program na 160KM

- wydech z akcesoriow ASO sebringa

- lotka na klape z akcesoriow ASO

- replika dokladek srebrnych na zderzak przod i tyl z akcesoriow ASO

- nakladki aluminiowe na pedaly z chinskich kolegow

 

Jeżeli chodzi o kosmetykę to w kwietniu postanowiłem zrobić one step schollem s20 i wpadł unc-r ten nowy. Po tych kilku miesiacach jestem zawiedziony. Tzn sama powłoka jest super, zrzut wody, mniejsze zabrudzenia itp daja rade, natomiast brak mi strasznie uzywania qd po myciu. Także powłoka nie jest dla mnie. Pomimo pracowania po kilkanascie godzin dziennie wolalbym chyba jednak mocniej ubrudzic auto, ale jak juz myje to popsikac sobie qd. Najprawdopodobniej niedlugo zrobie profanacje i poloze svisswaxa na unc-r i bede katowal qd. a unc-r zostanie zeby zmniejszyc ilosc mikrorysek. Po kolei wrzuce kilka fotek z prac nad koretka i z dzisiejszego mycia do sesji zdjeciowej a takze efekty samej sesji. Na zdjeciach auto jest wysmarowane :

lakier- unc-r

plastiki- bouncer's

opony- black mamba shine

felgi - gyeon rim

 

Milego ogladania:

 

IJwoAoa.jpg

 

tc9KEpx.jpg

 

hwx2oXz.jpg

 

DPOKnly.jpg

 

ljkXF6e.jpg

 

1NXq3l2.jpg

 

L97Kx77.jpg

 

uPdN4tU.jpg

 

iOTkOjh.jpg

 

NPoT13B.jpg

 

VdtIbFo.jpg

 

4lmlcAS.jpg

 

DhtzjjN.jpg

 

DBdTUf1.jpg

 

M6YQvYn.jpg

 

K4goB7k.jpg

 

v9QN8AE.jpg

 

NPiJi3P.jpg

 

Mb2nK5D.jpg

 

SjobJ4H.jpg

 

EURC1iQ.jpg

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale masz QD do UNCr-a - silk coat. Polecam.
Generalnie możesz używać lekkich QD'ków jake sobie chcesz. Kwestia tego, że Ci to nie poleży na powłoce, Wosk Ci ją zapcha i zaraz zleci.
Ja używałem AF finiale, a teraz Kecav i póki co nie widzę żeby jakoś negatywnie działały na powłokę czy hydro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marco80 napisał:

Szakal ma w swojej ofercie cos nowego dla powłok membranowych min dla Unc-r -Coating Booster ,mam i uzywałem, z tym ze powłoke mam też swieżą (ok 2 mies v1+unc-r)wiec jakiś róznic nie ma

 

Szakal dystrybuuje maxprotecta więc pewnie ma dojście do producenta silka - ktoś używał już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem 😛

Coating Booster łączy się permanentie z powierzchnią powłoki, odbudowując ją. 

Produkt może znaleźć zastosowanie jako produkt samodzielny – uzyskamy dzięki niemu niezwykłą głębię koloru i niesamowity połysk, a zatem również rewelacyjny efekt wizualny. Produkt zapewni dodatkowo hydrofobowość powierzchni, która zostanie nim pokryta, a co za tym idzie, karoseria dłużej utrzymywała będzie należytą czystość i blask.

Regularne stosowanie produktu przedłuża żywotność powłok ceramicznych i membran gumowych. 

Produkt utwardza się do 12 godz.

Pozdrawiam :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mowa o nowościach czyli Coating Booster, może warto też wspomnieć o powłoce z tym zwiazanej czyli Aqua Coating 9h ,posiadającej zdolności samoregeneracji-mysle ze to dość ciekawe......Po szczególy zapraszam jednak do Szakala on ma to zagadnienie opanowane do perfekcji

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.