Skocz do zawartości

pytanie o powłokę na felgi i plastiki zewnętrzne


MJ_wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 🙂

Właśnie skończyłem nakładać na auto Carpro Cquartz UK Edition 3.0. Zużyłem całość ale zostały mi do zabezpieczenia felgi alu lakierowane na srebrno-czarno. Srebrny matowy delikatnie rowkowany, czarny błyszczący. Czym to zabezpieczyć? Po głowie chodzi mi pomysł z Dluxem ale przeczytałem instrukcję nakładania i nie jestem pewny czy na ten czarny błyszczący to się nada. Tam jest mowa tylko o zebraniu pozostałości produktu a nie o spolerowaniu. Nie zmatowieje to czarne? Niby lakier to lakier ale mam jednak obawy.

Felga wygląda tak:

Jantes%20alliage%2017p.png

Mam też trochę na aucie plastikowych świecących "chromów" i czarnego matowego plastiku. Najchętniej bym to wszystko zabezpieczył jednym środkiem. Możecie coś doradzić?

Dziękuję z góry,

MJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MJ_wawa Dlux nada się doskonale. Sam go kładę na plastiki, chromy, felgi, a nawet ramiona wycieraczek. Na czarnych elementach felg nie masz się czego bać, bo to przecież lakier. Kładziesz na odtłuszczoną powierzchnię dluxa i po chwili zgodnie z instrukcją (w zależności od panującej temperatury) docierasz potem mf, nic nie zbierasz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paperson napisał:

@MJ_wawa Dlux nada się doskonale. Sam go kładę na plastiki, chromy, felgi, a nawet ramiona wycieraczek. Na czarnych elementach felg nie masz się czego bać, bo to przecież lakier. Kładziesz na odtłuszczoną powierzchnię dluxa i po chwili zgodnie z instrukcją (w zależności od panującej temperatury) docierasz potem mf, nic nie zbierasz :-)

Zamówiłem, jak  coś to będzie na Ciebie 😉 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.