Skocz do zawartości

Serwis karcher w Łodzi i okolicach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje serwisu Karchera ale sprawdzonego i uczciwego w Łodzi i okolicach. Serwis na łupkowej w Łodzi odpada nie mam dobrej opinii na ich temat.

Napisze może co dolega myjce.

myjka to karcher hd655. Myjka ogólnie działa kilka minut (15-20, ciśnienie jest odpowiednie) i wyłącza się. Z moich obserwacji zauważyłem że wyłącza termik w włączniku, w serwisie wymienili lance i głowice bo podobno źle dobrana - nie pomogło, z tego co znalazłem to jeszcze mógł być kondensator faktycznie stary nie trzymał wymieniłem na nowy pomogło na zasadzie że wydłużyło o 5 minut czas działania. I teraz szukam serwisu który by pomógł a nie tylko naciągnął na kasę ewentualnie jakby ktoś znał rozwiązanie to z checia wysłucham, rozebrał bym ją sam ale nie mam schematów i boje się że nie złoże jej jak już ją rozłożę 

 

z góry dziękuje za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Qlimaxss napisał:

@zondrin Przy Lecrerku sprawdzałeś?/ 

Czytałem opinie też nie powalają. Te serwisy przeważnie biorą 120 zł/h „pracy” a nic przeważnie nie robią, jeszcze myśle o serwisie na Gorniaku ale nie maja żadnych opinii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany 🙂 myjkę rozebrałem element po elemencie szukając przyczyny. Z jednej strony nie dziwie się Panom że im się nie chciało bo dobrać się do silnika czy zdjąć obudowę to wcale nie takie proste było ale możliwe do zrobienie 😉 przy okazji rozwiązał się problem spadków ciśnień i ponownym uruchamianiu się, a problem był w samym włączniku w którym jest śrubka do ustawiania zabezpieczenia termicznego wystarczyło pół obrotu żeby włącznik przestał się grzać, powiem tylko żeby nie było później że to zabezpiecza silnik itp. silnik w pełni sprawny bez przebić oraz luzów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.