Skocz do zawartości

Produkty 3M a inne


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zamiennikami padów i gąbek polerskich dla produktów 3M, głównie ze względu na budżet :cry: (trochę już kosztował mnie zakup polerki - PowerUp - no i innych akcesoriów i chciałbym wszystko zamknąć w kwocie 1000 zł).

 

W sklepie MrCleaner znalazłem np. tarczę mocującą gąbki polerskie za 62,90 zł - http://www.mrcleaner.pl/Tarcza--mocujac ... p1056.html

gdzie odpowiednik 3M to niemal 3-krotne przebicie - aukcja nr 963464972 (swoją droga czy sklep Hydrozagadka mamy na forum?)

 

Co do past i mleczek 3M to chyba nie będę szukał zamienników... Może ktoś ma doświadczenie lub zetknął się z zamiennikami od MrCleaner? Warto? Dodam że bedę to wykorzystywał na dwa swoje auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scholla opisywali, i Maciek i Przemek. I myślę, że śmiało można w to wchodzić. Też mam i pasty i pady scholla.

Duragloss też ma swój system i jest na naszym forum w waxparadise, chociaż mało znany, ale inne sprawdzone przeze mnie produkty są bardzo OK. :)

 

[ Dodano: 8 Kwiecień 2010, 13:12 ]

a koledzy z ulubionej wyspy mają takie:

http://www.carnaubawaxshop.co.uk/shop/i ... gory_id=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek chyba miał dostawe niedawno, jak sobie przypominam.

 

Co do BP , to nie do konca jest to odpowiednik 3M.

Jest to bardzo dobry BP, stabilny, wyważony, jednakże BP od 3M ma troszkę grubsza piankę, powiedziałbym, że nawet 1,5 raza grubszą, przez co pracuje się bardziej "miękko", jak również pad jest bardzoej oddalony od maszyny, co czasem może pomagać przy skomplikowanych kształtach.

Natomiast jakość wykonania jest na tym samym poziomie.

Ja używam BP od Maćka (mrcleaner), kolega Turzol używa 3M, stąd mam porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.