Jump to content

Polerka Parkside - Lidl

Marx
 Share

Recommended Posts

:lol::good: Nie warto, nie należy, nie powinno się. Już sama prędkość obrotowa stała - 3300obr/min to zło. Jeśli budżet Cię ogranicza poszukaj czegoś nawet używanego na allegro, ale z regulacją obrotów przynajmniej w zakresie 600-3000, cos takiego.

• Administrator
zawsze mnie zastanawia kto uzywa polerek tego typu ? do czegos to sie wogole nadaje ?

Np. do podłóg, wielkich stołów i generalnie powierzchni przemysłowych, ale nie po to żeby je typowo polerować, ale czyścić i konserwować jakimiś preparatami typu do mebli itp.

Innej opcji nie widzę tym bardziej, że zobacz jaka ona jest wielka ;)

Po lekkich przeróbkach można ją zastosować jako napęd to kuli dyskotekowej:)

ode mnie masz nominację na najlepszą ripostę na tym forum :lol:

:lol::good: Nie warto, nie należy, nie powinno się. Już sama prędkość obrotowa stała - 3300obr/min to zło. Jeśli budżet Cię ogranicza poszukaj czegoś nawet używanego na allegro, ale z regulacją obrotów przynajmniej w zakresie 600-3000, cos takiego.

Obroty obrotami ale przedewszystkim nie ten kształt i wielkość "talerza" :thumbdown: .

Miałem znaczy jeszcze mam takie urządzenie z Lidla ale nie używam-szkoda kasy. Dołóż kilka zł i kup sobie z regulacją obrotów-kupiłem wortcrafta (130zł) coś jak eurotec, pady (polishing, finising) i narazie nie mam zadnych problemów. Pewnie wiekszość będzie się smiała z tej polerki ale jak na mój własny użytek (jeden samochód) wystarcza całkowicie. W sumie ciekawe ile wytrzyma?

Miałem znaczy jeszcze mam takie urządzenie z Lidla ale nie używam-szkoda kasy. Dołóż kilka zł i kup sobie z regulacją obrotów-kupiłem wortcrafta (130zł) coś jak eurotec, pady (polishing, finising) i narazie nie mam zadnych problemów. Pewnie wiekszość będzie się smiała z tej polerki ale jak na mój własny użytek (jeden samochód) wystarcza całkowicie. W sumie ciekawe ile wytrzyma?

Nie chodzi o marke ale o jej wielkosc i konstrukcje - przeciez jak to polozysz na drzwi to talerz zajmuje odrazu ich polowe :o:mrgreen: .

• 1 month later...
To jest tak samo beznadziejna polerka, odpuść sobie. Halogen kiedyś macałem, wyglądał troche tandetnie, ale nie miałem jak odpalić:(

Ja bym powiedział , że to jest nawet jeszcze gorsza polerka właśnie przez ten akumulator. http://hobby-elektronika.eu/wskaznik.html

• 2 months later...

Hmm, a ja uzywam polerki tego typu (mowa o tej pierwszej). Co prawda moja ma mniejsze obroty, bo 2 tys, ale w sumie daje radę. Jednak problem jest jeden: nie ma wymiennych padów i regulacji obrotów - co ma Eurotec droższy o 20zł. Zaleta to cicha praca i jest naprawdę lekka :) Teraz sam myślę nad Euroteciem.