Skocz do zawartości

Polerka Parkside - Lidl


Marx

Rekomendowane odpowiedzi

:lol::good: Nie warto, nie należy, nie powinno się. Już sama prędkość obrotowa stała - 3300obr/min to zło. Jeśli budżet Cię ogranicza poszukaj czegoś nawet używanego na allegro, ale z regulacją obrotów przynajmniej w zakresie 600-3000, cos takiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie zastanawia kto uzywa polerek tego typu ? do czegos to sie wogole nadaje ?

 

Np. do podłóg, wielkich stołów i generalnie powierzchni przemysłowych, ale nie po to żeby je typowo polerować, ale czyścić i konserwować jakimiś preparatami typu do mebli itp.

 

Innej opcji nie widzę tym bardziej, że zobacz jaka ona jest wielka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::good: Nie warto, nie należy, nie powinno się. Już sama prędkość obrotowa stała - 3300obr/min to zło. Jeśli budżet Cię ogranicza poszukaj czegoś nawet używanego na allegro, ale z regulacją obrotów przynajmniej w zakresie 600-3000, cos takiego.

 

Obroty obrotami ale przedewszystkim nie ten kształt i wielkość "talerza" :thumbdown: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem znaczy jeszcze mam takie urządzenie z Lidla ale nie używam-szkoda kasy. Dołóż kilka zł i kup sobie z regulacją obrotów-kupiłem wortcrafta (130zł) coś jak eurotec, pady (polishing, finising) i narazie nie mam zadnych problemów. Pewnie wiekszość będzie się smiała z tej polerki ale jak na mój własny użytek (jeden samochód) wystarcza całkowicie. W sumie ciekawe ile wytrzyma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem znaczy jeszcze mam takie urządzenie z Lidla ale nie używam-szkoda kasy. Dołóż kilka zł i kup sobie z regulacją obrotów-kupiłem wortcrafta (130zł) coś jak eurotec, pady (polishing, finising) i narazie nie mam zadnych problemów. Pewnie wiekszość będzie się smiała z tej polerki ale jak na mój własny użytek (jeden samochód) wystarcza całkowicie. W sumie ciekawe ile wytrzyma?

 

Nie chodzi o marke ale o jej wielkosc i konstrukcje - przeciez jak to polozysz na drzwi to talerz zajmuje odrazu ich polowe :o:mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
To jest tak samo beznadziejna polerka, odpuść sobie. Halogen kiedyś macałem, wyglądał troche tandetnie, ale nie miałem jak odpalić:(

 

Ja bym powiedział , że to jest nawet jeszcze gorsza polerka właśnie przez ten akumulator. http://hobby-elektronika.eu/wskaznik.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hmm, a ja uzywam polerki tego typu (mowa o tej pierwszej). Co prawda moja ma mniejsze obroty, bo 2 tys, ale w sumie daje radę. Jednak problem jest jeden: nie ma wymiennych padów i regulacji obrotów - co ma Eurotec droższy o 20zł. Zaleta to cicha praca i jest naprawdę lekka :) Teraz sam myślę nad Euroteciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.