Skocz do zawartości

Wewnetrzna strona kloszy lamp


etrone

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moimi lampami audi...

 

Dalem do regeneracji odblysnikow i ktos przetarl od srodka szmatka przez co przy wlaczonych swiatlach widac ryski i lekkie zmatowienie.

 

W srodku te lampy sa jakby karbowane ( pionowe linie ).

 

Da sie to jakos wyprowadzic ladnie?

 

Czytalem ze lampy od srodka maja powloke przeciw parowaniu - czy to prawda ?

 

34b3edfb5b374efb02bd010811ab530c.jpg

 

64d5c5471916061976a205f562c75b98.jpg

 

19a733cdec05a92fb7d8dc17a7804ec8.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do nich juz nie oddam lamp, znalazlem juz kogos innego.
Tylko mowiono mi ze niewiadomo czy da rade juz z tym cos zrobic :(
Oczywiscie lampy beda rozklejane.

Chce sie tylko upewnic ze jest mozliwosc zrobic idealnie przezroczyste klosze przynajmniej w miejscu soczewki gdzie nie ma tych pionowych lini...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wątpię aby ktoś przerysował reflektor od środka szmatką, to jest twardy plastik też palec przez te dziurki z żarówek nie przejdzie, a te ryski wyglądają tak jakby ktoś rozkleił reflektor i przejechał papierem 3000...

Może ryski są z zewnątrz , przejedź paznokciem lekko po reflektorze może wyczujesz rysy.

A jeśli faktycznie od wewnątrz to trzeba rozkleić reflektor i w środku jest warstwa/folia trzeba ją zetrzeć bardzo dużo pracy, lepiej kupić nowy reflektor, ja nie miałem wyjścia musiałem to zrobić bo z usa musiałbym sprowadzać... ale jak się uprzesz to jeśli nie chcesz mieć rys w środku to papier (mirka lub 3m inny porobi jeszcze większe rysy) ścierny wodny od 1000 aż zetrzesz tą warstwę bo będziesz miał takie zamglenia i dużo wody podczas tarcia. Jak się z tym uporasz to podnosisz gradację papieru do 1200 potem 1500 musi być mleko odtłuszczasz i potem malujesz (możesz wypolerować pastą do reflektorów przed malowaniem aby sprawdzić czy nie ma rys i zamgleń ) bezbarwnym, ale nie sprayem ,musi być utwardzacz bo to będzie nietrwałe. Kleisz sylikonem do szyb taki czarny , nie nawal go za dużo bo wyjdzie do środka i jak będziesz chciał to poprawić rozklejając to zerwie lakier bezbarwny i znów trzeba malować. Ten sylikon musisz wygrzać w wodzie 80* 15 min jeśli tego nie zrobisz to zniszczysz pistolet do sylikonu, bo ten sylikon jest bardzo twardy . Kup sobie też rękawiczki gumowe 20 sztuk bo sylikon trzeba dobrze rozprowadzić palcem w tej wnęce i jak dotkniesz skóry nim to tylko pumeks pomoże, nawet nitrem nie ściągniesz :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.