Skocz do zawartości

Saab 9-5 2003 (czarny)


EB84

Rekomendowane odpowiedzi

Trzecia moja praca:

 

Saab 95 czarny z 2003 roku- stan tragicznie :cry: ale tylko przed ;)

 

 

 

Przed i w trakcie renowacji

 

dsc00377q.th.jpg

dsc00374u.th.jpg

dsc00373ar.th.jpg

dsc00372e.th.jpg

dsc00371vw.th.jpg

dsc00367d.th.jpg

dsc00366j.th.jpg

dsc00364kx.th.jpg

dsc00363oi.th.jpg

dsc00362p.th.jpg

dsc00360ac.th.jpg

dsc00378pd.th.jpg

 

Zabieg polegał na wetsanding kilka elementów (np dolna część drzwi ) - Polerowanie z padem HEX zółty CG + Diamont cut 1.0; Polerowanie z padem HEX zielony CG + Diamont Cut 2.0. Wykończenie z padem HEX czerwony CG + scratch X. Na końcu Tech WAX z padem Czarnym

 

Nie zrobiłem zderzaki który się nadają tylko na lakierownie, i tez nic nie robiłem przy koła bo miały być wymienione na letni.

 

Wynik zadowalając nie? :)

 

dsc00385b.th.jpg

dsc00384w.th.jpg

dsc00383qw.th.jpg

dsc00382fm.th.jpg

dsc00381jq.th.jpg

dsc00386ht.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...

lz Wydaje mi się ze przy tak zajechanym lakierze ciężko będzie to jakoś ładnie wyprowadzić...

 

EB84 czy moglbys lub ktoś kto miał styczność z lakierem w Saabie określić jaki on jest?

Jak się z nim pracuje twardy, miękki...?

 

Sam za kilka dni będę miał właśnie saaba 95 tyle ze 2000r i na pewno będę chciał go doprowadzić do takiego stanu jak ten... oczywiście stanu po korekcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_arek_, pisząc taki lakier miałem na myśli rodzaj lakieru - czyli czarny kolor Saaba. O ile Saab nie miał różnych czarnych lakierów czego nie jestem pewien.

Pytałem się o ten lakier autora tego dzieła i podobno jest miękki więc może ręcznie da się osiągnąć niezłe efektu. Na niektórych relacjach widać, że nawet ręczną polerką da się niekiedy osiągnąć bardzo dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.