Jump to content

Saab 9-5 2003 (czarny)

EB84
 Share

Recommended Posts

Trzecia moja praca:

Saab 95 czarny z 2003 roku- stan tragicznie :cry: ale tylko przed ;)

Przed i w trakcie renowacji

dsc00377q.th.jpg

dsc00374u.th.jpg

dsc00373ar.th.jpg

dsc00372e.th.jpg

dsc00371vw.th.jpg

dsc00367d.th.jpg

dsc00366j.th.jpg

dsc00364kx.th.jpg

dsc00363oi.th.jpg

dsc00362p.th.jpg

dsc00360ac.th.jpg

dsc00378pd.th.jpg

Zabieg polegał na wetsanding kilka elementów (np dolna część drzwi ) - Polerowanie z padem HEX zółty CG + Diamont cut 1.0; Polerowanie z padem HEX zielony CG + Diamont Cut 2.0. Wykończenie z padem HEX czerwony CG + scratch X. Na końcu Tech WAX z padem Czarnym

Nie zrobiłem zderzaki który się nadają tylko na lakierownie, i tez nic nie robiłem przy koła bo miały być wymienione na letni.

Wynik zadowalając nie? :)

dsc00385b.th.jpg

dsc00384w.th.jpg

dsc00383qw.th.jpg

dsc00382fm.th.jpg

dsc00381jq.th.jpg

dsc00386ht.th.jpg

• 5 weeks later...
  • 1 year later...

lz Wydaje mi się ze przy tak zajechanym lakierze ciężko będzie to jakoś ładnie wyprowadzić...

EB84 czy moglbys lub ktoś kto miał styczność z lakierem w Saabie określić jaki on jest?

Jak się z nim pracuje twardy, miękki...?

Sam za kilka dni będę miał właśnie saaba 95 tyle ze 2000r i na pewno będę chciał go doprowadzić do takiego stanu jak ten... oczywiście stanu po korekcie ;)

_arek_, pisząc taki lakier miałem na myśli rodzaj lakieru - czyli czarny kolor Saaba. O ile Saab nie miał różnych czarnych lakierów czego nie jestem pewien.

Pytałem się o ten lakier autora tego dzieła i podobno jest miękki więc może ręcznie da się osiągnąć niezłe efektu. Na niektórych relacjach widać, że nawet ręczną polerką da się niekiedy osiągnąć bardzo dużo :)