Skocz do zawartości

Budżetowa i lekka polerka rotacyjna


hubert213

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie ostatnio byłem w juli i widziałem coś takiego https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/pielegnacja-samochodu/srodki-do-woskowania-i-polerowania/polerki-elektryczne/polerka-elektryczna-010006/ , fajna cena i gabaryt jako że pozbyłem się dużej rotacji bo była strasznym toporem, lubie małe polerki i szukam czegoś budżetowego zanim uzbieram na jakąś lepszą rotację. Zdaje sobie sprawę że pewnie nie będzie obrotów trzymać ale zarobi na coś sensownego, bo mam big foota i flexa małego i nie ma czym ciąć : ) . Może ktoś używał bo chodzi o to czy się nie rozsypie po 1 razie , a może polecicie coś innego .

 Z góry dzięki i pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dostałem w prezencie tą rotacje. Oczywiście obrotów nie trzyma, ale np. spolerowałem nią szyby które miały pełno waterspotów. Rozpaść się nie rozpadła, ale nic poza szybami czy nałożeniem clenera nią nie robiłem. Nic więcej w sumie nie jestem w stanie napisać bo to jedyna maszyna jaką mam, więc brak mi porównania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może już lepiej zainteresuj się k2 (masner) z tych budżetowych lub wpisz w alledrogo polerki i wybierzesz coś innego budżetowego z dodatkowymi gąbkami mimo że może są słabe ale zawsze to start może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masner z tego co slyszalem jest spoko , ale ja zajmuje sie tym na codzien i zle mi sie pracuje duza polerka bo pozyczylem sobie makite i dla mnie to nie to. Kupilem juz maszyne power mat pm-ps-2500 i jest spoko jak za ta cene 2.1 kg , stabilizacja jaks jest ale ma jedna zajebista wadę startuje od 1500 obrotow. Popracuje nia chwile i zobacze, jak nie to oddam i dalej bede szukal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hubert213 napisał:

Masner z tego co slyszalem jest spoko , ale ja zajmuje sie tym na codzien i zle mi sie pracuje duza polerka bo pozyczylem sobie makite i dla mnie to nie to. Kupilem juz maszyne power mat pm-ps-2500 i jest spoko jak za ta cene 2.1 kg , stabilizacja jaks jest ale ma jedna zajebista wadę startuje od 1500 obrotow. Popracuje nia chwile i zobacze, jak nie to oddam i dalej bede szukal.

Jak się pracuje na codzień to sie w sprzet inwestuje ;) krauss p7 by był idealny lekki, dobry serwis i w pełni profesjonalny a budżetu tez nei nieszcyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2018 o 11:22, Gozdziu23 napisał:

Jak się pracuje na codzień to sie w sprzet inwestuje ;) krauss p7 by był idealny lekki, dobry serwis i w pełni profesjonalny a budżetu tez nei nieszcyz

A nie lepiej kupić heckmann R7? Prawie to samo co Krauss. Różnica to dolny zakres obrotów. Krauss 680 a Heckmann 750.

Dodatkowo heckmann ma wg mnie lepiej wyprofilowaną "główkę" do trzymania. No i cena, dwie stówki tańszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, damiano2007 napisał:

A nie lepiej kupić heckmann R7? Prawie to samo co Krauss. Różnica to dolny zakres obrotów. Krauss 680 a Heckmann 750.

Dodatkowo heckmann ma wg mnie lepiej wyprofilowaną "główkę" do trzymania. No i cena, dwie stówki tańszy :)

nie miałem z nią do czynienia, na pierwsza maszyne mozna też pokusić się o budzetowe R7 lak auto ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że gdyby nie ta chora regulacja obrotów to zostawił bym tego Power mata mam ją już 10 dni i pare one stepów poszło i pomijam kabel. Tylko ten heckman ma silnik 800w a ta co mam ma 2500 tys ( teoretycznie) ale nie staje moc jest, wypowie się ktoś kto używał heckmana ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bielutomek tak to Lcd polerka startuje od 1500 obrotów a często przecież to trochę za dużo na finisz jakiś, i zanim rozprowadzę pastę to wszystko pochlapane. Stabilizacja reagowała też bardzo gwałtownie a nie płynnie i maszyna robiła skoki mocy. Wczoraj polerowałem dach i puściła dymka ... xD oddałem ją i chyba wezmę heckmana na allegro jest za 385 zł od producenta chyba że coś lepszego się nawinie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hubert213Ano pod tym wzgledem rotacja, ktora ma start od 1500 to racja, kosmos. Myslalem ze chodzi Ci glownie o przelaczanie biegow. Ja kiedys rozgladalem sie za czyms budzetowym, rotacja wlasnie. I wrzucalem do koszyka cos, co mi wpadlo w oko. Byla tam tez wlasnie ta PowerMatu. Wszystko mi sie podobalo, do czasu przeczytania obrotow :/ 1500-4000 to dobre obroty dla DA. W rotacji to szukalem do max 1500. I tez cena tego PowerMatu troche duza. Jak na budzetowke. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.