Jump to content

Mycie auta w garażu?

Hep

Recommended Posts

Ostatnio chodzi mi po głowie zrobić w garażu coś w stylu parawanu, który mógłbym rozkładać wokół auta żeby nie pochlapać ścian i w ten sposób być w stanie umyć auto w garażu na przykład podczas mrozu w zimie czy kiepskiej pogodzie.

Kombinował ktoś coś w podobnym stylu? Jak to rozwiązują niektóre studia detalingowe?

Ostatnio chodzi mi po głowie zrobić w garażu coś w stylu parawanu, który mógłbym rozkładać wokół auta żeby nie pochlapać ścian i w ten sposób być w stanie umyć auto w garażu na przykład podczas mrozu w zimie czy kiepskiej pogodzie.
Kombinował ktoś coś w podobnym stylu? Jak to rozwiązują niektóre studia detalingowe?
Masz jakiś odpływ dla wody? Jeśli tak, to śmiało próbuj. W przeciwnym razie daruj sobie, bo nawet jak wygarniesz wodę po myciu na zewnątrz to przy niskich temperaturach wilgoć w garażu pozostanie na kilka tygodni.

• 2 weeks later...

Ja myję w garażu szamponami do mycia "bezwodnego" i jest git. Kupiłem sobie grzejnik i nawet zimą mogę umyć auto, posadzka to zwykły beton więc woda długo nie stoi, a tak w ogóle to mało jej przy takiej technice mycia. Oczywiście najpierw auto porządnie opłukane na bezdotyku.