Jump to content

Poorboy's world polish with sealant


Guest miniu211

Recommended Posts

Witam, zakupiłem sobie taki produkt, niby jest do czyszczenia i zabezpiecza lakieru i na sposobie zastosowania piszę polerka mechaniczna, czy można tez polerować ręcznie??. A teraz jaki wosk polecacie do kwoty 100zł. Za propozycje i porady z góry dzięki.

Link to comment
Share on other sites

kupiłeś dobry produkt, najlepiej działa maszynowo na miękkim padzie, ale ręcznie też można! sam jako zabezpieczenie nie będzie działał zbyt dobrze, musisz na niego położyć jeszcze coś - moim zdaniem najlepiej będzie działał colli 476, megs #16 albo colli 845. sam stosowałem ten ostatni właśnie na tym produkcie i utrzymał się na lakierze bardzo długo i wytrzymywał wszystko łącznie z aktywnymi pianami etc, a efekt był niezły.

Link to comment
Share on other sites

A jeszcze co byście polecali do nabłyszczenie po myciu auta. Wiadomo ze woski typu colli 476, megs #16 albo colli 845 nakłada się co jakiś czas ( 2-3 miesiące ), a miedzy tym woskowaniem głównym może coś w tym stylu: MEGUIARS! Nxt Spray Wax! ( ja stosowałem takie cosik: wosk na mokro - Sonaxa ) ???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.