Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

przemek882, jak kupisz zadbany egzemplarz z pewnym przebiegiem to nie widzę przeszkód, no i fura chodzi zupełnie inaczej ;)

 

buka, miałeś, jeździłeś? czy powielasz opinie z internetu? Miałem teraz passata b6 z tym silnikiem to się o niego bili prawie. Jak pompowtryski pójdą, to robią je w każdym serwisie za free. Nie wiem co więcej ma się psuć w tej jednostce oprócz tego co dzieje się z większością nowych silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Leona I Top Sporta z silnikiem 1.8 T 20V - 179 KM. Może jest ktoś tutaj, kto jeździł, ma, miał auto z tym silnikiem i podpowie na co zwrócić uwagę, wszelkie uwagi co do awaryjności, kosztów utrzymania itd.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to się zarejestruj i wrzuć interesującą Cię furę z alledrogo do odpowiedniego tematu to Ci coś chłopaki powiedzą więcej. Swoją drogą bardzo pomodzony 1.8t over 230km + jest na sprzedaż na LC. Przynajmniej w zeszłym miesiącu jeszcze był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie coć w miarę sensownego w cenie około 30 tysięcy w benzynie i coś moze być 4x4 lub jakieś quattro :) może ktoś z Waszych znajomych coś ma na sprzedaż godnego polecenia? Myślałem nad 1.8 T w Audi A4 lub A3 sportback lub może Suzuki Vitara? :o ale chyba sensowną Audi w cenie około 30 tys i rocznikowo 2004 plus będzie cięzko... czekam na propozyjcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie coć w miarę sensownego w cenie około 30 tysięcy w benzynie i coś moze być 4x4 lub jakieś quattro :) może ktoś z Waszych znajomych coś ma na sprzedaż godnego polecenia? Myślałem nad 1.8 T w Audi A4 lub A3 sportback lub może Suzuki Vitara? :o ale chyba sensowną Audi w cenie około 30 tys i rocznikowo 2004 plus będzie cięzko... czekam na propozyjcje :)

 

Za dobre A4 B6 quattro + 1.8T (a szczególnie wersja 190 konna) z dobrym wyposażeniem trzeba dać 35000 lub więcej. Kolejna kwestia to znaleźć taki egzemplarz, bo nawet allegro jest ubogie w typowe perełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.