Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

Powie mi ktoś,pewnego ciekawego na temat Volvo xc60 ? :o

 

:-]

 

Kompaktowy crossover SUV (segment I) produkowany od 2008 roku. Model bazuje na prototypie o tej samej nazwie zaprezentowanym w 2007 roku w Detroit. Zmiany stylistyczne wprowadzone w wersji produkcyjnej były niewielkie. XC60 został zbudowany na zmodyfikowanej platformie podłogowej Ford EUCD, którą wykorzystało też między innymi Volvo S80. Pod względem technologicznym spokrewniony jest z Land Roverem Freelanderem z 2007 roku. Projektantem nadwozia XC60 jest Szwed Lars Blenwall.

 

Czytaj więcej na: http://www.autocentrum.pl/volvo/xc60/#ixzz2Lf7pHEY2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu dupy nie urywa..może dlatego że bardziej dla mnie zajawkowe sa zakrety niż top speed

 

Kurde z tego co pamiętam to akurat ten Golf z filmu szedł równo z Prosie 997 Turbo po sofcie,

Faktycznie dupy nie urywa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniels, sory za nie sprecyzowanie i użycie słowa "lift" ;)

 

chodzi o różnicę między tym wnętrzem:

http://allegro.pl/seat-leon-maly-przebi ... 94269.html

 

a tym:

http://allegro.pl/seat-leon-2010-rok-1- ... 09087.html

 

to ja wiem że się zmieniło bo tym autem trochę się zjeździłem... reasumując o co kaman- nic tam się nie zmieniło, co trzeszczało, trzeszczy dalej, to co odpadało, odpada wolniej, w cuprze to jeszcze jakoś wszystko wygląda ale zwykłej wersji bym jednak nie kupił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a3 sportback ktory rozwala system ale trche szkoda az 30tys dac
powinien być Pan zadowolony :) Tylko jeśli chodzi o diesle to poluj na 1.9 lub 2.0 BMM

 

a apropos Leonów niedawno kolega wymienił A3 z 2003! roku na Leona FR 2010 (czyli polift) i stwierdził że wnętrze polifta już tak nie straszy jak przedlifta, ale i tak starsze A3 miało zdecydowanie lepsze plastiki, całe Audi zdecydowanie lepiej wygłuszone, inna liga 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś,pewnego ciekawego na temat Volvo xc60 ? :o

 

Jechałem tym modelem tylko kilka km więc to żadna opinia - samochód jak samochód, 4 koła, kierownica, etc... :evil: Jeżeli jesteś zainteresowany nowym modelem - u dealerów na rocznik 2012 są "fajne" wyprzedaże - od 22-25% taniej za nowe auto, z niezłym wyposażeniem w standardzie, za cenę od 112 -114 tys PLN. Z tego co zauważyłem różnica międzu 215 konną wersją diesla a 163 konną wynosi około 12 tys. PLN ale wersję 163 konną, bez utraty gwarancji można podkręcić za 4 tys PLN boxem Polestara bez utraty gwarancji a zaoszczędzone pieniądze wydac na "coś innego".

 

Niewątpliwym plusem tego auta jest stosunek cena-jakość oraz bardzo duża indyferentność w postrzeganiu tej marki przez innych użytkowników dróg. Nie powoduje takich "emocji" jak np. BMW no i w miarę trzyma na wartości przy odsprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś,pewnego ciekawego na temat Volvo xc60 ? :o

 

Jechałem tym modelem tylko kilka km więc to żadna opinia - samochód jak samochód, 4 koła, kierownica, etc... :evil: Jeżeli jesteś zainteresowany nowym modelem - u dealerów na rocznik 2012 są "fajne" wyprzedaże - od 22-25% taniej za nowe auto, z niezłym wyposażeniem w standardzie, za cenę od 112 -114 tys PLN. Z tego co zauważyłem różnica międzu 215 konną wersją diesla a 163 konną wynosi około 12 tys. PLN ale wersję 163 konną, bez utraty gwarancji można podkręcić za 4 tys PLN boxem Polestara bez utraty gwarancji a zaoszczędzone pieniądze wydac na "coś innego".

 

Niewątpliwym plusem tego auta jest stosunek cena-jakość oraz bardzo duża indyferentność w postrzeganiu tej marki przez innych użytkowników dróg. Nie powoduje takich "emocji" jak np. BMW no i w miarę trzyma na wartości przy odsprzedaży.

Dzięki piękne,byłem na jeździe próbnej i na 18" i sportowym zawieszeniu,pełny komfort,a prowadzenie jak na SUVika :good:

Powoli przychodzi czas zmiany i z tego co widzę dość udane auto ;)

Wiadomo najchętniej to x3,tylko dla mnie x3 2,0d to nieporozumienie,a 3,0 to już cenowy skok,a volvo ma 2,4 i 5cylindrów,już człowiek uwolniony od 4garów ;)

Volvo też w przeciwieństwie do Audi i BMW nie podoba się tak na wschodzie,dzięki czemu nie mają tylu amatorów cudzej własności ;)

Z tym Boxem(nie jest zwolennikiem pudełeczek),to mnie zasmuciłeś,ale z tego co wiem 2,4 d4-163km i d5 215km to bliźniacze silniki i gość w salonie coś wspominał o upgracie za ułamek różnicy właśnie ;) Bo jeździłem 215ką i z racji,że to biturbo w moim odczuciu zapewniał wystarczające parametry do bezpiecznego podróżowania,w tle mruczących 5cylindrów :mrgreen:

Wyprzedaże są fajne,niewątpliwie,tylko z tego co widzę,sztuki konfigurowane są po polsku,czyli wszyscy mają widzieć,że jest tłusto,a praktyczne opcje jak webasto,czy sportowe zawieszenie mało kto chce brać,ale to na spokojnie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.