Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby to był prawdziwy polift, to od razu rozkładam hustkę do nosa na marmurze i klękam na dwa kolana. S5 w takiej konfiguracji :song::song:

 

Aleee... Faktycznie, przód coś za nowy. Chociaż znam takie przypadki, które przekładają przody/lampy/zderzaki, bo takie im bardziej odpowiadają, nie ma co uogólniać  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nikt nie wspomniał o Leonie w wersji Cupra? ;p 2.0 TSI 265KM w podstawie za 105tys. niby to golf, ale hiszpanie zawsze coś dłubną od siebie szczególnie w kwestii prowadzenia.

i odrazu uprzedzam- Cuprą nie jeździłem, ale zwykłego Leona ma brat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie szukam auta które daje zabawe z jazdy ;)

 

Lancer EVO (testowany XII, XIII :good: )- polecam gorąco, miałem okazje jeździć różnymi autami z 4x4 jak Subaru wrx sti, Audi quattro, mussle carami różnej maści. Ale EVO urywa pupe i to dosłownie :evil:

Najwięcej frajdy daje sam napęd 4x4 (oczywiście jeśli rozumiesz jak działa STAŁY napęd 4x4 bo ludzie często myślą że maja 4x4 a nie dokończa jest to napęd na 4 koła ;)

 

Osobiście jeżdżę Octavia vRS niestety napęd na ośkę ale i tak można się pobawić :)

 

[ Dodano: 21 Luty 2013, 09:06 ]

 

te EGT na seryjnych bebechach po co? :) Chyba że był pomodzony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wehikuł czasu? :kox:

A może pomyłka: "X" zamiast "V"? :D

Pff..bląd oczywiście chodziło mi o V

 

 

Przecież widać że nie seria

Widzę wskaźniki gdzie w niektórych autach są montowane seryjnie, dla mnie dorzucenie wskaźników to nie jest modzenie auta :| Chodziło mi o prędzej mechaniczne modyfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wehikuł czasu? :kox:

A może pomyłka: "X" zamiast "V"? :D

Pff..bląd oczywiście chodziło mi o V

 

 

Przecież widać że nie seria

Widzę wskaźniki gdzie w niektórych autach są montowane seryjnie, dla mnie dorzucenie wskaźników to nie jest modzenie auta :| Chodziło mi o prędzej mechaniczne modyfikacje.

 

Chodzi raczej o to jak to przyspiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi raczej o to jak to przyspiesza.

Dokładnie, nie wystarczy oglądać wskaźniki a ich wskazania :D

 

nie chodziło mi o jakiekolwiek przyspieszanie, tylko sens montowania EGT w seryjnym silniku/aucie ale jesli jest tak mocno pomodzony jak najbardziej sens w tym widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....sens montowania EGT....

 

miałem okazje jeździć różnymi autami z 4x4 jak Subaru wrx sti, Audi quattro, mussle carami różnej maści. Ale EVO urywa pupe

Tylko nie mów że oglądając filmik z Golfem, zakładałeś że to może być seria, tylko ktoś przyczepił sobie zegarki do słupka....? :shock::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mów że oglądając filmik z Golfem, zakładałeś że to może być seria, tylko ktoś przyczepił sobie zegarki do słupka....? :shock::)

 

Myślisz że wg mnie ktoś dorzucił sobie zegary dla picu? Wiem jak Golfy R są mocne i co można z nich wycisnąć ale niestety dostaja po dupie od seryjnego evo czy subaru i to mocno.

Nie oglądałem tylko zerknąłem na linka, nie zauważyłem ze jest to film sry...po obejrzeniu dupy nie urywa..może dlatego że bardziej dla mnie zajawkowe sa zakrety niż top speed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CesOne, akurat na filmie jest R32. Poprzednia bateryjka tego właściciela robiła setkę w 4,6 (na RL).

 

Tutaj gratów, cudów jest od pyty, jedzie to niemiłosiernie, poniżej 4 do setki to już... :evil:

 

A czy seria R20 jedzie gorzej niż Evo czy Subaryna to bym się lekko kłócił 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.