Skocz do zawartości

Wrocław gdzie i jaką położyć ceramikę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuję zrobić porządną korektę lakieru w BMW F11 i położyć jakąś bardzo dobrą powłokę ceramiczną. Moglibyście mi polecić jakieś dobre studio detailingu we Wrocławiu? Drugie pytanie: jaką powłokę wybrać? kiedyś na poprzednim aucie miałem kwarc gyeon mohs, jednak to było kilka lat temu i podejrzewam, że rynek poszedł znacznie do przodu. Na czym mi zależy? Oczywiście na jak najlepszej trwałości oraz maksymalnym "blasku". Auto w kolorze carbonschwarz metallic.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie firmy mamy głownie 4nano, Max Protecta i Gtechniq Crystal Serum. 

Natomiast nakładalem wiele powłok i zawsze moze zaoferować cos indywidualnego.

Zapraszam do konwersacji na PW - zrobimy wycenę, która moze wyjsc nawet dwukrotnie taniej niz we Wrocławiu. Zawsze możemy (moge ja - pociagiem) przyjechac po samochod z odpowiednim protokołem (jestem ubezpieczony od jazdy autami klientów) i potem odwieźć z powrotem do domu. Moge tez przyjechac swoim zastępczym i je zostawić, a wrocic i potem ponownie odstawić BMW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrzu nie mówię definitywnie nie, jednak żebyście mogli przebić ofertę Wrocławia muszę zrobić tu rozeznanie. Dlatego też proszę użytkowników o polecenie bardzo dobrej powłoki, oraz jeśli mają takowe, wskazanie dobrego i zaufanego studia. 

 

Mickul

10 godzin temu, Mickul napisał:

Lubie sie z Carbonshwarzem.

 

Skoro lubisz się z Carbonschwarzem, to co byś proponował nałożyć by jak najbardziej "wydobyć" ten kolor, który potrafi być zarówno czarny jak i prawie, że niebieski. Która teraz powłoka na rynku sprawi, że będzie "woooooow i zbieranie szczęki z chodnika"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.