Skocz do zawartości

Pokrowce na fotele - czy zdają egzamin?


QualityTM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie pokrowców na fotele. Czy rzeczywiście są one dobrze spasowane? Nie odchodzą od powierzchni, nie przesuwaja się?

Mam w samochodzie aktualnie stary typ materiałowych siedzeń:

186202777_1_644x461_siedzenia-fotel-lawk

I szukam możliwości odświeżenia/wymiany ich tańszym kosztem, niż zakup kompletnie nowych foteli. Jest to VW t5 transporter. 

Osobiście znalazłem coś takiego - http://allegro.pl/pokrowce-skora-vw-transporter-t4-t5-vw-crafter-i5231424776.html lecz nigdy, przenigdy nie zakładałem pokrowców i nie wiem jak tak naprawdę z nimi jest. Odpuścić temat czy jest sens w tym?
Dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam takiego rozwiązania, po pierwsze jakościowo nie oczekuj od produktu za 150 pln, że będzie on z górnej półki, obstawiam że wytrzyma ci max rok i już będą widoczne zmiany w strukturze tej ekoskóry. Po drugie zawsze jest to jednak pokrowiec, idealnego spasowania nie będzie nigdy. Ja wychodzę z założenia że lepsze wrażenie zrobi stara tapicerka, która jak podejrzewam jest w dobrym stanie, niż taki "agro" tuning. Masz tapicerkę w dobrym stanie, utrzymaj ją tak, to większość ludzi z zewnątrz będzie zadowolona, na pewno zrobi to lepsze wrażenie niż dokładanie czegoś, a jak chcesz coś zmienić to już wizyta u tapicera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.