Skocz do zawartości

Tłuste plamy na lakierze - nie mogę zmyć


szczepan997

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar odświeżyć wosk na zimę, w lipcu kładłem fusso 12 months ale jako, że robiłem to pierwszy raz nie zastosowałem IPY do odtłuszczenia powierzchni tylko dałem sam cleaner dodo i na to wosk, z czasem zauważyłem, że na lakierze na dachu zostały tłuste odciski palców, teraz nie mogę w ogóle tego zmyć, próbowałem już cleanerem dodo, IPą, zmywaczem silikonowym i nic a nic się nie dzieje. Może coś źle robię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szczepan997 a nie są to jednak zmatowienia. Przecież już sam pisałeś wyżej, że cleanera próbowałeś. Na moje na tym zdjęciu widać drobne ryski :oJeśli to potwierdzisz i nie masz DA, to na sam dach użyj UC od Meguiars, następnie odłuść dach i połóż wosk. Ogólnie przed tym zabiegiem użyj jakiegoś odtłuszczającego szamponu, który do końca zje wosk. Może być ADBL PRO Shampoo lub FX PROTECT Car Shampoo. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, szczepan997 napisał:

Też nic nie idzie, czy ten cleaner dodo juice powinien usunąć bez problemu ten wosk? Bo z tego co wiem on dość mocno trzyma.

https://zapodaj.net/397ca2fb4a61c.jpg.html

Zanim zastosujesz pastę Ultimate Compound umyj i wyglinkuj dobrze dach. Po glinkowaniu możesz jeszcze wrzucić na ten dach APC i po spłukaniu możesz spróbować przelecieć lakier Ultimate Compound. Zacznij od tych odcisków i jeśli nie zejdą to trzeba użyć bardziej agresywnej pasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.