Jump to content

Czy używał ktoś glinki KEMKO GlinClean ?


Guest pawelb

Recommended Posts

Na allegro pojawiła się glinka KEMKO GlinClean 100g. Cena jest bardzo zachęcająca, bo tylko 35 zł za 100 g i przesyłka za free. Może ktoś z was używał tej glinki?

Link to comment
Share on other sites

To pewnie jest polski wynalazek :) Zamówiłem u nich próbkę 20 g, płacę tylko 3 zł za transport przy odbiorze. Szkoda tylko, że jestem początkujący i nie miałem nigdy do czynienia z glinkami...

Link to comment
Share on other sites

A więc Pawle bojowe zadanie dla Ciebie. Przetrzesz szlaki i zrobisz profesjonalną fotorelacje dla forum, wtedy może rzucisz więcej światła na ten produkt.

Glinkowanie to naprawdę przyjemny proces, przejrzyj temat na forum o glinkowaniu, tam zawarte są informacje jak prawidłowo to wykonać. To nic trudnego i z pewnością sobie poradzisz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
I jak kupiłeś wypróbowałeś ?

 

Nie próbowałem, bo jest mały problem. Napisałem do nich maila z zapytaniem i otrzymałem odpowiedź: "chętnie Panu wyślemy próbkę GlinClean. Pan tylko płaci za transport 3pln przy odbiorze. Proszę o adres gdzie wysłać próbkę.", podałem im adres, a 3 dni później otrzymałem od nich kolejnego maila, żeby przelać pieniądze na ich konto. Przelałem i czekam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś wypróbowałem tę glinkę i jestem zadowolony z efektu. Autko niedawno zakupione a poprzedni właściciel do detailerów nie należał :o Glinka usunęła wszystko co miała usunąć ( najgorszy był taki rudy nalot :zly: ale nie miała z nim problemów) za lubrykant służyła woda + szampon a nawet sama woda i nie widziałem różnicy w działaniu.

Link to comment
Share on other sites

Też zamówiłem próbkę, tyle że testerem jestem marnym, bo nie mam porównania do żadnego innego produktu tego typu i szczerze mówiąc nie wiem nawet czym mogłyby się różnić. W każdym razie ta glinka usuwa wszystkie zanieczyszczenia z lakieru, włącznie z przylepionymi kropkami asfaltu (używana na 13 letnim Fordzie KA, który nigdy nie widział innych kosmetyków poza szamponem), także chyba spełnia swoje zadanie.

Link to comment
Share on other sites

Mam takie same odczucia Łukasz. Generalnie warto kupić, a przynajmniej nie należy się bać. Dostałem wczoraj wiadomość z all4auto.pl, że dostępna jest w nim glinka Bilt Hamber twarda i miękka cenie ok. 60 PLN za 200 g. Może komuś przyda się ta informacja :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Odświeżę, parę dni temu dostałem próbki od KEMKO: Na razie glinka, płyn do mycia felg i preparat do pielęgnacji skóry. Jak się pogoda poprawi sprawdzę i dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.