Skocz do zawartości

Czy używał ktoś glinki KEMKO GlinClean ?


Gość pawelb

Rekomendowane odpowiedzi

To pewnie jest polski wynalazek :) Zamówiłem u nich próbkę 20 g, płacę tylko 3 zł za transport przy odbiorze. Szkoda tylko, że jestem początkujący i nie miałem nigdy do czynienia z glinkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Pawle bojowe zadanie dla Ciebie. Przetrzesz szlaki i zrobisz profesjonalną fotorelacje dla forum, wtedy może rzucisz więcej światła na ten produkt.

Glinkowanie to naprawdę przyjemny proces, przejrzyj temat na forum o glinkowaniu, tam zawarte są informacje jak prawidłowo to wykonać. To nic trudnego i z pewnością sobie poradzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
I jak kupiłeś wypróbowałeś ?

 

Nie próbowałem, bo jest mały problem. Napisałem do nich maila z zapytaniem i otrzymałem odpowiedź: "chętnie Panu wyślemy próbkę GlinClean. Pan tylko płaci za transport 3pln przy odbiorze. Proszę o adres gdzie wysłać próbkę.", podałem im adres, a 3 dni później otrzymałem od nich kolejnego maila, żeby przelać pieniądze na ich konto. Przelałem i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś wypróbowałem tę glinkę i jestem zadowolony z efektu. Autko niedawno zakupione a poprzedni właściciel do detailerów nie należał :o Glinka usunęła wszystko co miała usunąć ( najgorszy był taki rudy nalot :zly: ale nie miała z nim problemów) za lubrykant służyła woda + szampon a nawet sama woda i nie widziałem różnicy w działaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem próbkę, tyle że testerem jestem marnym, bo nie mam porównania do żadnego innego produktu tego typu i szczerze mówiąc nie wiem nawet czym mogłyby się różnić. W każdym razie ta glinka usuwa wszystkie zanieczyszczenia z lakieru, włącznie z przylepionymi kropkami asfaltu (używana na 13 letnim Fordzie KA, który nigdy nie widział innych kosmetyków poza szamponem), także chyba spełnia swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same odczucia Łukasz. Generalnie warto kupić, a przynajmniej nie należy się bać. Dostałem wczoraj wiadomość z all4auto.pl, że dostępna jest w nim glinka Bilt Hamber twarda i miękka cenie ok. 60 PLN za 200 g. Może komuś przyda się ta informacja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.