Skocz do zawartości

Miejsce do samodzielnego mycia


Makaveli

Rekomendowane odpowiedzi

No to gitara. Jak będę śmigał w okolice Fordonu to przetestuję. Ostatnio, ze względu na brak czasu, często musiałem korzystać z myjki przy Orlenie na wylocie do Osielska i też nie było tragedii. Citrusa i pełnego mycia nie zastąpi ale zawsze to coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja ostatnio staram się porównywać myjnię Wyszogród na Fordońskiej z CarManem. W sumie obie prawie pod domem dla mnie. Wcześniej korzystałem z Produkcyjnej, ale kilka razy zabrakło albo piany, albo wody demiralizowanej.

Pojawienie się myjni Wyszogród mocno ruszyło Carmana i myjnię Bajka. Poniżej moje subiektywne podsumowanie:

Carman:
+ Pianownica na 3 lub nawet 4 stanowiskach, rózne zapachy i kolory, PH neutralne.
+ Płatność kartą na 3 środkowych stanowiskach oraz gotówką.
+ Niezłe ciśnienie na spłukiwaniu początkowym, plus można wybrać spłukiwanie końcowe z mniejszym ciśnieniem.
- Czas mycia wydaje mi się krótszy niż na Wyszogrodzie.
- Słabe odkurzacze.
Wyszogród:
+ Dzięki tej myjni jakość usług w Fordonie wzrosła niesamowicie.
+ Płatność kartą na wszystkich stanowiskach.
+ Bardzo dobre oświetlenie.
+ Przyzwoity odkurzacz oraz możliwość prania na mokro.
+ Bardzo fajne piany.
+ Wyświetlacz w sekundach i mycie wydaje się dłuższe niż u konkurencji.
- Tylko 2 stanowiska z pianą (neutral i zasada), czasami trzeba postać.
-  Jako, że blisko głównej drogi, dosyć duży ruch.

Ogólnie bardzo cenię Wyszogród - ale Carman też jest obecnie ok. Na obu nikt nigdy nie miał pretensji jak sobie przy felgach polatałem czy podobne. Nie praktykuję mycia ręcznego na myjniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po Carmanie zostały straszne zacieki. Wyszogród za to wciągnął mi piątaka, bo nie chciała pianownica zaskoczyć. Zostaję przy sprawdzonej myjce przy orlenie na wylocie na Osielsko. Do wieczornych akcji była jeszcze myjka przy tesco, teraz zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.