Skocz do zawartości

Zestaw do weryfikacji


Tomato86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Poniżej wrzucam opis mojego zestawu na początek, który nieznacznie rozszerzyłem od wiosennej aplikacji wosku, od której tak naprawdę zacząłem się bardziej interesować tematem mycia detailingowego i ochrony lakieru tak aby trochę lepiej się prezentwał i był łatwiejszy w utrzymaniu go w czystości :)
Na chwilę obecną wiem, że na pewno przy najbliższych zakupach zdecyduję się na inną pianę aktywną. Niebawem trzeba będzie przygotować auto do zimy, usunąć stary wosk, nałożyć nowy, przy okazji wysprzątać wnętrze więc będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi dotyczące zarówno piany, jak i reszty stuff'u z mojego obecnego zasobnika opisanego poniżej.  


Piana Aktywna Tenzi Car Max
Szampon Tenzi Shampoo Neutro
Tenzi IPA Cleaner
Deironizer ADBL Vampire Liquid
ADBL Tar And Glue Remover
ADBL Wipe Out Pro
ADBL APC
ADBL Tire And Rubber Cleaner
ADBL Glass Cleaner
ADBL Tire Dressing
ADBL Interior WOW
ADBL Magic Sponge
ADBL Clay Sponge
Wosk Meguiar's Gold Class Carnauba Premium Paste Wax
ADBL QD1
Niewidzialna wycieraczka Ultra Glaco od SOFT99
Glass Compound Z od SOFT99
Zestaw Colourlock Strong do czyszczenia i pielęgnacji skór
Dwa wiadra, mikrofibry o różnej gramaturze, ręcznik z mikrofibry, rękawica, pędzelki, szczotki Mother's do nadkoli, felg i opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych produktow osobiscie mialbym jakies ale co do: 1.ADBL W.O.P(na co on jesli masz IPE,albo jedno drugie) 2.ADBL G.C.(posiadam i jak dla mnie slaby w tej cenie) 3.Wosk od megsa(nietrwaly,napewno nie na zime) 4.G.S.Z SOFT 99 (troche drogi jak za cleaner do szyb) Dorzucilbym zdecydowanie jakis Cleaner do lakieru(no chyba ze juz masz) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za dużo jest Adbl. Jak zaczynałem zabawę z kosmetykami to Adbl przyciągnęło mnie tym ze wchodzisz na ich stronę www i masz wszystko od opisu do filmiku. Dla początkującego hit sprawa. Ale z czasem cześć produktów wymienilem na inne marki.

Co do skóry polecam Carchem (dobry produkt) są tez na forum zdjęcia z pracy na produktach Carchem

Może zamiast wow to Poorboy's dresing do plastików 

Co do opon to fajnie i łatwo aplikuje się Cartec vinyl 

Wosk Colinte albo Soft a clener Primo Amigo hit aplikacja 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki! Za cleanerem na pewno się rozejrzę. Pogrzebię na forum, poprzeglądam relację z prac i na pewno coś wybiorę. Co do ADBL to faktycznie trochę tego dużo, ale jak mi się skończą to potestuję inne produkty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.