Skocz do zawartości

po lakierowaniu


kaka17ab

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, lakiernik już 2 razy poprawiał mi zderzak- kolor granat metalik. Raz nie domalował, teraz chyba robił to po kodzie, a nie z klapki wlewu, bo kolor wyszedł jakoś bardziej nasycony. Przy okazji uszkodził mi lampę, więc nie chcę znów oddawać do 3 poprawki lakierowanie zderzaka, bo znów coś zepsuje. O ile z klapą bagażnika jakoś tak bardzo się nie różni to już na łączeniu z tylnym błotnikiem tak. Widocznie nie robił cieniowania. Czy jest jakiś sposób żeby tę różnicę zniwelować? pasty ścierne czy coś? a może z czasem zwykła ekspozycja na słońcu go rozjaśni? pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, kaka17ab napisał:

Czy jest jakiś sposób żeby tę różnicę zniwelować?

Następnym razem oddać do lakiernika a nie do "klakiernika". Jeżeli efekt nie jest taki, jaki być powinien przy prawidłowej robocie, to niech odda kasę, a Ty zmień lakiernika :) Ewentualnie próbuj następną reklamację. Z doświadczenia wiem, jaką kaszanę potrafią zostawić lakiernicy. U moich rodziców jeden poprawiał maskę 5krotnie, bo za każdym razem było tyle kamyków, jakby w piaskownicy robił. Oddawałem na reklamację, a on spolerował tak, że wszędzie czarne kropki na srebrnym lakierze. Po 5 razach powiedziałem w końcu "Panu już podziękujemy, i poszukamy normalnego lakiernika". Tyle dobrze, że facet chciał oddać pieniądze za tą zabawę. 

Następny lakiernik musiał już maskę szlifować, bo warstwa lakieru na niej to było 800um :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.