Skocz do zawartości

Folia Grafitowy Mat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie jestem w posiadaniu autka w macie (ciemny grafit) jest to folia i tu pytanie do was i prośba żeby doradzić co zrobić w moich rękach jest 8 miesięcy i wypadało by przed zimą nałożyć jakiś wosk żeby kolor bardziej wyciągnął i zrobił warstwę przed deszczem i śniegiem szukałem na forum ale żadnych konkretów nie znalazłem. Pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaryzykowalem i kupilem Ultimate quick wax i jestem zadowolony z efektu nie spodziewalem sie ze tak kolor wyciagnie na poczatku mialem obawy bo uzylem kiedys zlego wosku na klapie bagaznika i zrobila mi sie jedna wielka plama bo folia wciagnela wosk a teraz autko wyglada naprawde ladnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Panowie podbijam temat - szukam skutecznego zabezpieczenia folii (3M Satine Mat Black) :

Xcxa6Lg.jpg

Zależy mi na tym aby móc łatwo ją domywać - stąd rozważam użycie poniższych środków:

1) Sonax BSD/ADBL QD (co 1-2mc),

2) ValetPRO Matte Protect - nie znam danego specyfiku, 

3) CarPro Dlux - jako zabezpieczenie na trochę dłużej :)

4) Czy ktoś próbował stosować Koch NanoPlast Magic Care na folie? Producent sugeruje wysoką hydrofobowość na tworzywach i matowe wykończenie - co sądzicie? 

Dodatkowo proszę o poradę, czy piana SG Snow Fruit nie będzie zbyt agresywna dla danych specyfików? Planuję wozić że sobą pianownice z pianą na wypadek potrzeby wymycia auta na nieznanym bezdotyku.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.