Skocz do zawartości

Usuwanie piasku i sierści


SzaKal

Rekomendowane odpowiedzi

śmierdzi i to zdrowo-wiec fotele i kanape wyciagnełem z samochodu,wiec ma sie lepszy dostep do zakamarków oczywiscie odrazu robi sie czyszczenie porządne plastików i wymienia filtr kabinowy(jesli taki jest)wydmuchuje i czysci kratki i tunele od nadmuchu-płukanie,płukanie i jeszcze raz płukanie(dodawałem do chemi srodka do sanifikacji,zapach i po skonczonej pracy jeszcze na wykładzine i do wlotów powietrza)wtedy dopiero wyeliminuje sie zapach po psie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 bitych godzin(bez przerw na papieroska) z mała pomocą kolegi(nie wliczając czasu straconego na wyciagniecie kanapy,foteli)

powiem tak zebym nie robił u tego klienta jeszcze tapicerki meblowej i dywanów w domu nie przyjął bym tego zlecenia za takie pieniadze-uwiezcie mi ze naprawde smród był nie do zniesienia i wszedzie gdzie sie nie dotkneło włosy psa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem ta praca i wysiłek nie jest wart tych pieniędzy, mi się śmiać chce jak tu w Opolu jest myjnia gdzie za komplet biorą 30 zł ! to jest śmiechu warte ,mi by za te pieniądze nie chciało by się odkurzacza wyciągać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, jutro muszę zmierzyć średnice u mnie w odkurzaczu, bo ja mam odkurzacz karchera a tam nic nie jest napisane czy do niego będzie pasować, szkoda że też nie ma podanych wymiarów szerokości tej szczotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziala taka szczotka ?

Turboszczotka jest ssawką z obrotową

szczotką napędzaną turbiną(siłą ciągu odkurzacza wpedza turbine w obroty a dalej przenosi na wałek z włosem w obroty). Służy do

czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych.

Dzięki szczotce obrotowej ma

możliwość usuwania zestarzałego i zadeptanego

brudu oraz trudnych do usunięcia

zanieczyszczeń np. nitek, resztki tkanin, papier

itp.

Szczególnie przydatna jest w mieszkaniach,

w których przebywają zwierzęta (kot, pies),

gdy usuwanie sierści z dywanów i wykładzin jest bardzo uciążliwe

www.zelmer.pl/download/.../elektroszczo ... czotka.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.