Skocz do zawartości

Ratunek dla uszkodzonej skóry / specjalista


Globy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

otóż mam takiego pacjenta, w którym w 2 miejscach jest - tak mi się wydaje - zdarta farba na fotelach. Sam jej pomogłem, bo mocno zasuwałem szczotką i Colourlockiem w wersji strong, aczkolwiek musiała być już wcześniej "trafiona", bo reszta foteli pozostała w dobrej formie.

Problem najbardziej uwidacznia się po nawilżeniu, po wyschnięciu widać go mniej (ale jednak). Wolałbym nie kupować nowych ani nie dawać ich do malowania (mam złe wspomnienia, malowałem już skórę w 3 autach, zawsze to waliło po oczach), a z używanymi jest megaproblem (niestety są inne niż w limuzynie).

SK01jpg_qhxrrwr.jpg

sk02jpg_qhxrrww.jpg

sk03jpg_qhxrrwa.jpg

sk04jpg_qhxrrsp.jpg

Ma ktoś pomysł albo może polecić specjalistę, który mi to pomaluje/zamaskuje miejscowo?

Szerokości,
M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

O ile sam fotel nie był wcześniej poddany niewłaściwie wykonanej renowacji to tego typu ubytki farby są skutkiem uszkodzonego lakieru wykończeniowego, czego można uniknąć wykonując okresowe czyszczenia połączone z konserwacją powłoki ochronnej (zestaw SOFT). Tu na szczęście uszkodzenia nie są rozległe ale trzeba to dofarbować i po farbowaniu - ponownie zabezpieczyć. Polecamy zestaw tonujący z opcją indywidualnego doboru koloru farby - https://sklep.colourlock.pl/zestaw-sredni.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.