Jump to content

Ratunek dla uszkodzonej skóry / specjalista


Recommended Posts

Cześć, 

otóż mam takiego pacjenta, w którym w 2 miejscach jest - tak mi się wydaje - zdarta farba na fotelach. Sam jej pomogłem, bo mocno zasuwałem szczotką i Colourlockiem w wersji strong, aczkolwiek musiała być już wcześniej "trafiona", bo reszta foteli pozostała w dobrej formie.

Problem najbardziej uwidacznia się po nawilżeniu, po wyschnięciu widać go mniej (ale jednak). Wolałbym nie kupować nowych ani nie dawać ich do malowania (mam złe wspomnienia, malowałem już skórę w 3 autach, zawsze to waliło po oczach), a z używanymi jest megaproblem (niestety są inne niż w limuzynie).

SK01jpg_qhxrrwr.jpg

sk02jpg_qhxrrww.jpg

sk03jpg_qhxrrwa.jpg

sk04jpg_qhxrrsp.jpg

Ma ktoś pomysł albo może polecić specjalistę, który mi to pomaluje/zamaskuje miejscowo?

Szerokości,
M.

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

O ile sam fotel nie był wcześniej poddany niewłaściwie wykonanej renowacji to tego typu ubytki farby są skutkiem uszkodzonego lakieru wykończeniowego, czego można uniknąć wykonując okresowe czyszczenia połączone z konserwacją powłoki ochronnej (zestaw SOFT). Tu na szczęście uszkodzenia nie są rozległe ale trzeba to dofarbować i po farbowaniu - ponownie zabezpieczyć. Polecamy zestaw tonujący z opcją indywidualnego doboru koloru farby - https://sklep.colourlock.pl/zestaw-sredni.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.