Jump to content

Megs a Colli


Recommended Posts

Mam pewien dylemat. Chcę lakier samochodu przygotować produktami Megsa czyli glinka następnie SwirlX, dalej Deep Crystal Polish i na koniec wosk z tym, że Collinite no. 476 . I tu jest mój dylemacik, czy produkty różnych producentów będą razem dobrze zachowywać się na lakierze. Nie zajdzie nie pożądana reakcja po między nimi?

Link to comment
Share on other sites

Colli dorze się zachowuje na cleanerach magsa. Aczkolwiek ja nie jestem zachwycony trwałościa Collonite ;) Niestety ale tak wychwalany za trwałośc 476 wytrzymał u mnie 2,5 miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

Robert, Poszukiwacz, nie będzie żadnego problemu. Używałem kombinacji Megs ScratchX 2.0 a na to Colli 476s 2 warstwy położone w odstępie ponad 24 godzinnym które zapewniły ponad 4,5 miesiąca ochrony :)

Link to comment
Share on other sites

Mi Colli też szybko poszło, ale to raczej wina proszkowych myjni.

 

Mi trzyma od listopada - na razie bez zarzutu. Najpierw na SRP wytrzymało ok 1.5 miesiąca i puściło a później nałożyłem po prostu po umyciu i wytarciu bez żadnych przygotowań lakieru i trzyma. Z tym ,że praktycznie przez całą zimę myłem auto samą wodą na myjni.

 

W tym roku były dość ciężkie warunki dla wosku.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
. Z tym ,że praktycznie przez całą zimę myłem auto samą wodą na myjni.

 

Ja tak próbowałem, ale po 2-3 myciach warstwa brudu była tak duża, że praktycznie nie było już różnicy między stanem przed i po myciu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.