Skocz do zawartości

CleanTech Company - Tech Cleaner


oren

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu dostalem do przetestowania szampon od nowo rozwijajacej się firmy CleanTech Company :) Zobaczcie co z tego wyszlo:

Na poczatku kilka slow od samego producenta na temat produktu:

Cytuj

Tech Cleaner to skoncentrowany szampon do usuwania zanieczyszczeń z lakierów samochodowych oraz powierzchni polerowanych. Zmiękcza brud i skutecznie rozpuszcza osady atmosferyczne. Produkt przeznaczony do czyszczenia wszelkiego rodzaju pojazdów i maszyn. Nie pozostawia zacieków. Środek można stosować zarówno do mycia ręcznego jak i również jako pianę aktywną do pianownic pneumatycznych i wodnych.



Buteleczka:
KRCBPdA.jpg

Zaczynamy testowanie:
Wlane "na oko" około 40-50 ml
TEys0bO.jpg

Pienimy:
Zpntbff.jpg

Fajna pianka o mega jabłkowym zapachu:
rg9txxQ.jpg

Mycie:
TZHWWJL.jpg
i9wPFie.jpg

Efekt końcowy:
lt0AbDx.jpg
8dI4mPX.jpg

Bonusik ;)
yRxPtzA.jpg

k8fraHM.jpg

Kilka słów ode mnie:


Tech Cleaner - szampon o super zapachu cukierków jabłkowych ( zapachy z dzieciństwa ) - Dobrze się pieni, nadaje śliskość, piana utrzymuje sie nawet okolo 5 minut po nałożeniu (zdarzyłem "oblecieć" auto wokół i piana z drugiej strony nadal byla :) ) Dla testów psikałem rowniez Tech Cleanerem bezposrednio na lakier - efekty jak powyżej i nic nie zaschło! 
Jak widac na zdj. testy również przeszły dywaniki gumowe które ladnie się domyly - nie potrzebne bylo APC :) Po osuszeniu auta bylem zaskoczony efektem "odbicia". Polecam z calego serca! Moj #1 jesli chodzi o produkty od CleanTech Company!:)

 

Prosze o wyrozumiałość - to moj pierwszy test publikowany na forum! Pozdrawiam Maciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.