Skocz do zawartości

Peugeot 407 Coupe fatalny look


postscriptum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim!

Kilka dni temu kupiłem wymarzonego Peugeota 407 Coupe. Oglądałem wiele egzemplarzy, ale wszystkie były mocno dojeżdżone...trafiłem w końcu na moje auto - technicznie żyleta, wnętrze idealne, mały przebieg, dobra cena itd. Jedyną i największą wadą mojego autka jest wygląd zewnętrzny - przedni zderzak wygląda jakby ktoś go kwasem oblał + jest nadpęknięty i brakuje mu ślizgów, na tylnym błotniku ma delikatną wgniotkę oraz bardzo delikatne przytarcie na przednim błotniku, ma sporo zaprawek lakierniczych, które nie są dobrane kolorem i wyglądają jakby ktoś zamalował przytarcia lakierem do paznokci, ogólnie to jest cały porysowany... Na pocieszenie powiem, że auto nie było nigdy bite, szpachlowane, czy lakierowane.

Mocno zastanawiam się co z tym fantem zrobić? 

Myślę na początek o jakiejś polerce, żeby zobaczyć co z tego lakieru zostanie, a później wyciągnięcie wgniecenia, klejenie i lakierowanie zderzaka oraz naprawy spot, ew. plasti lak, bądź folia.

Co byście Wy polecali? Od czego powinienem zacząć? Gdzie pójść, z kim rozmawiać?

Poniżej wklejam kilka zdjęć poglądowych:

9j20x2.jpg

330e7ab.jpg

zv4ohy.jpg

2eol7hs.jpg

Z góry dzięki za rady!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.