Skocz do zawartości

Koch Chemie Himbeere - koncentrat zapachu do prania ekstrakcyjnego


Daniel23z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś miał do czynienia z wyżej podanym koncentratem? Ewentualnie ktoś może coś polecić? Zapach po formula 90 jest mało wyczuwalny, chciałbym czymś uatrakcyjnić pranie?

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

@alexander.p https://showcarshine.pl/odswiezacze-i-neutralizatory-do-auta/poorboys-world-air-freshener-vanilla-118ml-tester.html

Latem po miesiącu subtelną nutka była wyczuwalna. Używałem jeszcze jabłkowy zapach , i on najbardziej mi po praniu pasował.

Na alledrogo można wyrwać po 65 zł za litr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, AudiBlask napisał:

@alexander.p https://showcarshine.pl/odswiezacze-i-neutralizatory-do-auta/poorboys-world-air-freshener-vanilla-118ml-tester.html

Latem po miesiącu subtelną nutka była wyczuwalna. Używałem jeszcze jabłkowy zapach , i on najbardziej mi po praniu pasował.

Na alledrogo można wyrwać po 65 zł za litr

Spoczko, dzięki już w koszyku na po świętach.

FOEN może się sprawdzić, one chyba są na bazie spirytusu.

Muszę rozkminić temat,... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@alexander.p Może trochę po czasie ale dodam, że stosowałem i to działa. Sam zapach może jakiś rewelacyjny nie jest ale czuć obecność 🙂 Do ekstrakcji się nada bo jest jakby na bazie wody (nie znam się na tym tylko moje przypuszczenia) ale alkoholu tam nie ma na pewno.  Tenzi ma jeszcze fajne i tanie zapachy i moim zdaniem od poorboys oprócz innego logo niczym nie odbiegają jakością. Trochę odbiegając od tematu to polecam olejki zapachowe tenzi, spryskać filtr kabinowy przy wymianie albo miejsca w dywaniku gdzie wylatuje powietrze z dmuchawy, zapach gwarantowany na długi okres czasu 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.