Jump to content

Biznes


Recommended Posts

Witam.

Zainteresowałem się trochę dbaniem o auta, i naszedł mnie pomysł żeby spróbować zrobić z tego biznes. Jestem kompletnie zielony w tym temacie. Zdaje sobie sprawę że są już takie firmy. Tylko, że auta się cały czas brudzą, a do tego zauważyłem że Polacy mają coraz lepsze samochody.

Moje pytanie brzmi gdzie mogę nabyć wiedzę na ten temat? Jakich środków uzywać, jaki sprzęt do tego jest najlepszy? Czy tylko pozostaje mi internet, albo poznanie kogoś kto prowadzi już taką firme?

Link to comment
Share on other sites

na początek polecam sprawdzić się w tym :) poopiekowac się swoją fura fura znajomych itp. By zobaczyć czy w ogóle się w tym odnajdujesz. Ja robię samochody znajomym za przysłowiową flaszkę by zdobyć doświadczenie. Nie mam planów biznesowych z detailingiem ale chcę siebie doskonalić w tym by później od czasu do czasu zrobić coś za jakieś pieniazki. Połączenie hobby z dodatkowym zarobkiem :) i sam nie wiem czy bym chciał mieć swój biznes w tym fachu. Jest to duża odpowiedzialność :)

Link to comment
Share on other sites

Na forum masz bardzo dużo informacji, zacznij od czytania i wdrażania sie w temat.

Jak już załapiesz podstawy zacznij nabierać na doświadczenia na swoim aucie jeśli będziesz widział efekty i nabierał wprawy zacznij zajmować się autami znajomych/rodziny i dopiero wtedy możesz zacząć myśleć o jakimkolwiek biznesie, aczkolwiek musisz być w tym naprawdę dobry bo ludzie nie chcą płacić za "fuszerkę"... 

 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie :) i mimo to nawet przed samym szkoleniem warto zacząć od podstawowego mycia. Kupić wiaderka szampon itp. Szkolenia tanie nie są więc tak jak kolega wspomniał. Czytać czytać i praktykowac. A samo dobre umycie to już też sztuka :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.