Skocz do zawartości

Subaru Outback


sebba75

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz moj Kasia jakis czas temu miala przykre zdarzenie i byla operacja oka i naprawa odklejonej siatkowki, zdolnosc prawego oka jest mocno ograniczona i Pajero poszlo do innego wlasciciela a w zamian doszlo Subaru mam nadziej ze tym razem parkowanie tym autem bedzie latwiejsze w prownaniu do Pajero :)

Subaru fabrycznie nowe oczywiscie na zdjeciu bedzie widac zdolnosci polermistrzow(tylni lewy blotnik) ale bylo tylko takie jedno miejsce na karoseri reszta prawie idelna:)

f480fb43b3b7ab57m.jpg

Mala korekta i bylo cacy,reszta mycie glinkowanie,Lime Prime i wosk DoDo mialem chcec na cos z gamy Zymöla ale zbyt pozno sie obudzielm ale nic starconego:)

b9657b20e8d724ccm.jpg

069c47b5f8a79babm.jpg

6370ef9307a22e25m.jpg

860ec48699aa62a8m.jpg

Moim zdaniem wyglada bardzo ladnie w sloncu

cd041261584e020am.jpg

410e365cf8e0a842m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebba, jak na amatora to cool.

 

Piękne auto. Wręcz cudowne. Miałem w domu poprzednika, ale w wersji kombi,( nie outback) z jedynym słusznym silnikiem... 3.0... Niestety w standardowej specyfikacji (czytaj skrzynia automat, zawieszenie komfortowe, koła 17).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ. kolce w oponach + halogeny = Skandynawia :)

 

Ach, i wszystko jasne. Nie zwróciłem uwagi na opony.. :good:

Pisalem ze Kasia ma ograniczone pole widzenia prawym okiem :) zarty bo jak przeczyta bedzie ze mna zle

"Ralph" ma racje skandynawia dluga zima slisko ciemno jak w d... wiec 3 x 100 watt i xenony pomagaja :) a jednak jezdzimy duzo i z dziciakami ta warto miec.

Do mycia obecnie bedzie jedynie szampon DoDo BTM albo SN zobaczym jak sie zachowa wosk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.