Jump to content

Skóry regenerowane/farbowane czyszczenie


DaV

Recommended Posts

Cześć, w moim BMW e36 mam dość dziwny problem. Zakupiłem sobie zestaw Colourlock strong cleaner + odżywka versiegelung, pierwsze czyszczenie spoko, zebrało sporo brudu, skóry od razu inne w dotyku i wyglądzie, pod koniec pierwszego podejścia nie udało mi się tego doczyścić w 100% ale czas gonił to musiałem odpuścić. Drugie podejście, mniej syfu lecz pod koniec nadal nie było czystej mikrofibry (czarny osad na mikrofibrze bo takiego koloru są też skóry). Efekt jest w porządku ale nie da się tego doczyścić tak, żeby po przetarciu mikrofibra była czysta , zużyłem już całe 250ml strong cleanera i łącznie może z 6 godzin szorowania a nadal po  przetarciu fibra ma jakby taki czarny osad. Moim zdaniem ktoś regenerował/farbował skóry a efekt jest taki, że ja teraz muszę sie denerwować :D Macie na to jakis sposób żeby to ogarnąć? Całe szczęście gdy skóry są suche nie barwią ubrań ani mikrofibry. Za jakiekolwiek sugestie będę wdzięczny, nie winił bym też Colourlocka bo na kierownicy i podłokietniku nie ma tego problemu (tam już pewnie magikom nie chciało się smarować ich cudownym preparatem).

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

Może to być uszkodzony Top Coat przez co schodzi oryginalna farba.. Najlepiej byłoby wybrać się do serwisu i zweryfikować przyczynę, być może będzie konieczne nałożenie nowego lakieru.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedz, z tymi fotelami to już raczej dam sobie spokój w takim razie i poszukam Sportsitze bo i tak o nich myślałem. Jak uda mi się je znaleźć spróbuję na starych fotelach przeprowadzić regeneracje preparatami colourlock, zobaczymy czy to coś da :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.