Skocz do zawartości

Skóry regenerowane/farbowane czyszczenie


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w moim BMW e36 mam dość dziwny problem. Zakupiłem sobie zestaw Colourlock strong cleaner + odżywka versiegelung, pierwsze czyszczenie spoko, zebrało sporo brudu, skóry od razu inne w dotyku i wyglądzie, pod koniec pierwszego podejścia nie udało mi się tego doczyścić w 100% ale czas gonił to musiałem odpuścić. Drugie podejście, mniej syfu lecz pod koniec nadal nie było czystej mikrofibry (czarny osad na mikrofibrze bo takiego koloru są też skóry). Efekt jest w porządku ale nie da się tego doczyścić tak, żeby po przetarciu mikrofibra była czysta , zużyłem już całe 250ml strong cleanera i łącznie może z 6 godzin szorowania a nadal po  przetarciu fibra ma jakby taki czarny osad. Moim zdaniem ktoś regenerował/farbował skóry a efekt jest taki, że ja teraz muszę sie denerwować :D Macie na to jakis sposób żeby to ogarnąć? Całe szczęście gdy skóry są suche nie barwią ubrań ani mikrofibry. Za jakiekolwiek sugestie będę wdzięczny, nie winił bym też Colourlocka bo na kierownicy i podłokietniku nie ma tego problemu (tam już pewnie magikom nie chciało się smarować ich cudownym preparatem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz, z tymi fotelami to już raczej dam sobie spokój w takim razie i poszukam Sportsitze bo i tak o nich myślałem. Jak uda mi się je znaleźć spróbuję na starych fotelach przeprowadzić regeneracje preparatami colourlock, zobaczymy czy to coś da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.