Skocz do zawartości

wnetrze BMW e46 - od czego zacząć i jak


mtbfreak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Stałem się posiadaczem BMW e46 z wymęczonym wnętrzem i chciałbym je trochę odświeżyć czymś lepszym niż plak itp..

Kierownica oczywiście pójdzie do obszycia - nie wiem co trzeba robić by tak przetrzeć materiał.

Pytanie co z resztą. Częściowo jest tam skóra (wydaje mi się, że syntetyk - mam rację?), trochę alkantary i plastiki.

Do plastików na szybko znalazłem ADBL APC + ADBL Interior WOW Dressing. Czy skórę mogę tym wyczyścić (o ile to syntetyk) czy brać coś typowo do skór? A może jakieś inne środki?

 

IMG_8619.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]mtbfreak[/ref], wszystkie informacje o ktorych napisałeś są już na forum, wystarczy się odrobinę wysilić i poszukać, a to nie boli. :wallbash:

[ref=#ff3366]rychu9191[/ref], na poślizg glinki możesz użyć szamponu z wodą. Co do piany nie mogę znaleźć jakie ma ona PH, jeśli ma neutralne to będzie bezpieczna dla wosków. Zobacz może na etykiecie jest jakaś informacja o PH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj Surfexa HD bez roźcienaczania do wszystkiego wyjdzie miód :good:

 

p.s nie rób tak, użyj szukajki. Skóra w twoim bmw to skóra gładka pigmentowana z tłoczeniem i to powinno wystarczyć abyś mógł kupić do niej należyty preparat impregnujący oraz czyszczący

p.s 45sekund szukania, masz gotową fotorelacją jak forumowy kolega admin robi BMW takie jak twoje, masz wszystko podane na tacy :)

viewtopic.php?f=9&t=25951&hilit=wn%C4%99trze+bmw+co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.