Skocz do zawartości

DoDo Juice


nOx

Rekomendowane odpowiedzi

Rabaty od cen będziemy mogli oczywiście zaproponować przy zakupach "forumowych grupowych"

 

Dodatkowo specjalnie dla użytkowników forum mamy ofertę do każdego dużego wosku dajemy gratis Lime Prime Lite lub Lime Prime (do wyboru) o pojemności 10ml

 

Jutro będę rozmawiał z tym z góry ;) mam parę planów na to aby niskim kosztem poznać lepiej DoDo Juice jak udadzą się negocjacje to pochwale się z wami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dalej wszystkie małe standardowe woski po 30 ml są w jednakowej cenie 32zł

 

std.woski czyli

 

Dodo Juice Rainforest Rub 30ml(Soft wax ORIGINAL) 32,00zł

 

Dodo Juice Light Fantastic 30ml (Soft wax LIGHT) 32,00zł

 

Dodo Juice Orange Crush 30ml(Soft wax WARM) 32,00zł

 

Dodo Juice Purple Haze30ml (Soft wax DARK) 32,00zł

 

Dodo Juice Hard Candy 30ml(Hard wax ORIGINAL) 32,00zł

 

 

Dodo Juice Diamond White 30ml(Hard wax LIGHT) 32,00zł

 

Dodo Juice Banana Armour 30ml(Hard wax WARM) 32,00zł

 

Dodo Juice Blue Velvet 30ml(Hard wax DARK) 32,00zł

 

Pre cleanery / glaze

 

Czyli Lime Prime (cleaner z dodatkiem środków polerujacych )

 

250ml 71zł

 

500ml 128zł

 

Oraz Lime Prime Lite typowy Glaze odżywia lakier i świetnie przygotowuje powierzchnie lakieru pod wosk

 

250ml 71zł

 

500ml 128zł

 

 

All i One (cleaner, środki polerujące , carnauba 1 klasy) od Dodo Czyli pomarańczowy Need For Speed

 

NFS 250ml 52zł

 

NFS 500ml 99zł

 

 

Szampon Born to be mild szampon o neutralnym PH przyjazny dla każdego wosku :)

Silnie skoncentrowany 1000:1

 

250ml 47zł

 

500ml 88zł

 

Kolejny Szampon od DoDo to sour power , podobnie jak BTBM posiada neutralne PH ale posiada dodatek Carnauby 1 klasy .

 

800:1

 

250ml 37zł (zapasy wyczerpane)

 

500ml 69zł

 

Red mist oraz red mist tropical To Quick Detailer któy można stosowac na kilka sposóbów , generalnie należy on do grupy protect detailerów to taki Sealant w spray'u któy można nanieść na "goły lakier" lub a może przedewszystkim świetnie nadaje sie jako wax buster po około 48 h od nałożenia wosku nanosimy bo w ten sposób wyciąga wszystko co się da z wosku ;) o tworzy warstwę zabezpieczająca przedłużając żywot wosku na lakierze.

 

Wersja tropcial od zwykłej różni się czasem schnięcia Tropical nadaje ise do stosowania w słońcu oraz na rozgrzanym lakierze.

 

butelka z atomizerem

 

cena dla obbydwu wersju taka sama

 

RM/RMT 250ml 53zł

 

RM/RMT 500ml 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętając to że wosku powinniśmy nakładać cienką warstwę (gruba warstwa zostanie starta przy polerowaniu i nie da nam żadnego efektu) od 3 do 5 aplikacji z tym że 5 to jest juz dla wprawnych ludzi którzy potrafią nałożyć naprawdę cienką warstwę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snb_logo.jpg

 

 

DoDoJuice do nabycia w sklepie SNB

 

http://www.snbkosmetyki.com.pl/

 

 

 

 

----------------------------------------------------

 

równocześnie informuje że dodojuice.pl już przechodzi etap końcowy myślę że wtym tygodniu będzie już strona informacyjna wraz z sklepem ,odpalona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziecie mieć też w ofercie akcesoria?

 

Akcesoria są na stanie prawie wszystkie poza super natural drying towel oraz wookiego (dopiero od niedawna Dodo ma je na stanie u siebie.)

 

Sam bluvelvet powinien wytrzymać 3-4 miesiace przy myciu szamponem z neutralnym ph w zime może nieco krócej ale przy wspomaganiu RedMistem myśle że bez problemu powinien dać rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie użył bym stwierdzenie że sa koloryzujące , posiadają składniki które potęgują kolor w danym przypadku na ten przykład woski do ciemnych lakierów jak Purple Haze oraz Blue Velvet posiadają poza karnaubą , wosk kopalny które nadaje niesamowitej głębi ciemnych lakierom .

 

 

Nawiązując do samego pytania do tego koloru polecam Wosk Purple Haze z pewnością będziesz zadowolony z efektu tego wosku na swoim lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk Montana jest woskiem kopalnym pozyskiwanym z węgla brunatnego metodą ekstrakcji.Wyróżnia się czarną barwą, pochodzącą od zawartych w nim asfaltów i mydeł metali ciężkich. Wyróżnia się ciemna barwą .

Przez dodo używany jako kluczowy składnik dla ciemnych lakierów . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purple Haze oraz Blue Velvet posiadają poza karnaubą , wosk kopalny które nadaje niesamowitej głębi ciemnych lakierom .

 

dlatego Dodo juice Crystal Noire jest przeznaczony tylko dla czarnych lakierów. Z tego co wiem jesst tylko jedno miejsce na wyspach gdzie go sprzedają. O ile go sprzedają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam jeszcze z tematu i zapytam.

W jakim stopniu dodo'we cleenery (lime prime,need for speed) usuwają rysy?W opisie piszecie,że usuwają drobne ryski i hologramy - polerują czy wypełniają?

Jestem na etapie wyboru i zdecydowałem się już prawie na combo swirlx/AG SRP ale wiedzy nigdy za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pytanie: jak dokładnie używać Red Mist? Ja psikam i momentalnie wycieram, inaczej strasznie się maże. Dobrze robię?
Dobrze robisz, a ze sie maze to nic zlego. Nowa formula ma dluzszy czas wysychania.Po psikaniu rozprowadz po lakierze a nastepnie przekrec sciereczke na druga strone i wytrzyj do sucha. Red mist jest jednym z lepszych spray sealent's na rynku. P.S. przepraszam za bledy ale tak sie zlozylo ze ja sie urodzilem i mieszkam za granica i moja "ploszczyzna" nie jest PREFECT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Czy można go porównać do Zymol Glasur, jeśli chodzi o jakość

 

No to musisz zdefiniować "jakość" :)

 

Mam na masce Supernatural i Glasur (i SV Blau-Weiss i Z Carbon). Moje doświadczenia z SN i G są takie:

- po nałożeniu praktycznie nie do odróżnienia;

- łatwość pracy - DoDo jest łatwiejszym (milszym?) produktem do pracy;

- wytrzymałość (czas przez który utrzymuje wysoki poziom zganiania/ściekania wody - tzw. "sheeting", utrzymywanie efektu kropelkowania, efekt wyglądu świeżego lakieru "zaraz po woskowaniu") - tu moim zdaniem wygrywa Zymol Glasur .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.