Jump to content

Dbam, bo wiem jak - MotoSpa EVENT

    

AreK
Kalendarz Kosmetyka Aut

Event details

 Share

Chcielibyście zacząć poprawnie dbać o swój własny pojazd, ale natłok informacji z różnych źródeł powoduje mętlik w waszej głowie, nie wiecie od czego zacząć lub ze względu na brak doświadczenia nie chcielibyście czegoś popsuć? Bez obawy - pomożemy wam na spokojnie rozwiązać wasze problemy! Opuszczając nasze miejsce po sobotnim szkoleniu 22.09, będziecie mogli uczciwie powiedzieć, że jesteście bogatsi o techniczną wiedzę z zakresu umiejętnej bieżącej pielęgnacji oraz podstaw kosmetyki samochodowej.

O czym tego dnia będziemy z wami rozmawiać i co przedstawimy? Przede wszystkim podyskutujemy o podstawach codziennego dbania o wasze pojazdy, kontrolowaniu oraz utrzymywaniu ich poprawnego stanu. Pokażemy wam jaki wpływ na wykonywane zabiegi lub prace - czy to we własnym zakresie czy przez miejsca takie jak nasze, ma poprawna oraz niepoprawna dbałość w postaci mycia nadwozia lub sprzątania wnętrza. Zobaczycie jak wiele istotnych aspektów wpływa na wygląd waszych pojazdów, ich blask czy poziom rysowania się. Sami zobaczycie, jak objawiają się pierwsze symptomy niepoprawnych kroków w różnych procesach pielęgnacji i jak rozróżnić ich zależność. Zaprezentujemy jak to wszystko przekłada się na skuteczność i żywotność najpopularniejszych zabezpieczeń takich jak woski, powłoki, folie bezbarwne oraz innych impregnatów - wszystko to w formie profesjonalnego wykładu z elementami praktycznymi!

Dowiecie się o podstawowych zagadnieniach z tematyki profesjonalnej auto kosmetyki, stosowanych preparatach do codziennej pielęgnacji, ich rodzajach czy zasadach działania i nie tylko. Po tym szkoleniu będziecie potrafili sami dobrać podstawowy asortyment kosmetyczny do swoich potrzeb oraz wymagań, wiedząc co kupujecie, jak to funkcjonuje oraz co daje - woski syntetyczne, quick detailery, cleanery, piany aktywne i wszystko co niezbędne na dzień dobry.

W wielkim skrócie o tym, co zastaniecie na szkoleniu :
☛ Podstawy pielęgnacji pojazdu - poprawne oraz nie poprawne mycie nadwozia, sprzątanie i konserwacja wnętrza. Jak to wszystko poprawnie wykonywać w różnych warunkach lub potrafić określić czy ktoś to za nas robi dobrze.
☛ Wpływ złej pielęgnacji na kondycję jałowego lakieru oraz różnych zabezpieczeń. Porównanie skuteczności różnego rodzaju form ochrony nadwozia.
☛ Dobór odpowiednich preparatów, pian oraz szamponów do poradzenia sobie z pielęgnacją we własnym zakresie - zagadnienia techniczne różnego rodzaju chemii stosowanej przy bieżących zabiegach.
☛ Przedstawienie zasad działania kosmetyków dedykowanych do czyszczenia oraz impregnacji nadwozia czy wnętrz - co warto posiadać w swoim bagażniku, by pomóc ale nie zaszkodzić.
☛ Fakty i mity - otwarta dyskusja związana z bieżącą pielęgnacją, myciem ręcznym oraz bezdotykowym. Poruszanie najczęstszych problemów, które spotykają nas na drodze do utrzymania auta w ładzie.
☛ Analiza doboru zabezpieczeń i impregnatów do waszych wymagań.


Do kogo kierujemy nasze szkolenie? Do każdego, kto chce umiejętnie pielęgnować swój pojazd we własnym zakresie, znać podstawy poprawnego mycia, dowiedzieć się nieco więcej o formie ochrony którą zamierza zastosować lub już ją posiada i chce nauczyć się poprawnie o nią dbać. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcą poznać podstawy kosmetyki samochodowej, zacząć świetną zabawę, która może zmienić się w długą przygodę z motoryzacją!


Na miejscu zastaniecie wyspecjalizowane studio, w którym przeprowadzimy szkolenie według najwyższych standardów panujących na naszym rynku. Sześciu profesjonalistów będzie do waszej pełnej dyspozycji, przedstawiając oraz omawiając wszelkie poruszane sprawy związane z tematem imprezy.


Wydarzenie startuje 22.09.2018 (SOBOTA) o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 16:00 - PEŁNY HARMONOGRAM PRZEDSTAWIMY NIEBAWEM

Koszt szkolenia 200zł brutto fv23/1 os. Ilość miejsc ograniczona do 40 uczestników.
Na każdego uczestnika przypada :
☛ Ciepły posiłek w postaci pysznej pizzy z naszej lokalnej restauracji MONTE CARLO PIZZA I WINO w Motostrefa Gdańsk Szadółki.
☛ CERTYFIKAT potwierdzający pomyślne przyswojenie wiedzy z zakresu poprawnej pielęgnacji pojazdu i podstawowej znajomości zabezpieczeń.
☛ Zestaw upominkowy w postaci wyselekcjonowanych przez nas testerów kosmetycznych ORAZ GiftBox'y od firmy RR Customs, zawierające ich produkty do pielęgnacji pojazdów.


Partnerami naszego wydarzenia są firmy FLEX Elektronarzędzia, Detailing Academy, Pielęgnacja Aut, Bestoils.pl, Oklejone.com, We're 4 Detailing, RRCustoms, Forum KosmetykaAut, Pomorski Klub Audi, Car Stuff oraz Moto3m.pl - Trójmiejski Portal Motoryzacyjny

BILETY DOSTĘPNE NA -> https://motospa.evenea.pl/ <- Ilość ograniczona

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.