Skocz do zawartości

Buick Skylark 1981


Gość MM

Rekomendowane odpowiedzi

MusicMan, ja bym się wstrzymał z tym lakierowaniem(no chyba ze są ogniska korozji) . Po zdjęciach widać ze dałoby się go doprowadzić do zadowalającego stanu poprzez obróbkę. Pytanie tylko jak gruba jest warstwa i na ile można sobie pozwolić. W każdym razie warto spróbować.

Ale nie... przecie ty chcesz kłaść jakieś brokaty ....no ta :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi Przemek - efekt całkiem fajny, a dałoby się jeszcze więcej z tego wyciągnąć jeszcze. Ale są malutkie ogniska korozji - zaprawki, uzupełnienia lakieru. Jest spieprzony tylny błotnik, właściwie cały by trzeba pomalować jeszcze raz. Więc roboty i pieniążków troszkę za dużo, niewspółmiernie moim zdaniem do efektu.

 

Że będzie brokat, postanowiłem już w dniu kupna samochodu, długo nad tym myślałem, jako że i kolor trzeba było dobry dobrać no i impreza nie jest najtańsza ani najprostsza w wykonaniu. Nie chciałem się bawić w żadne ciemne perły, czekolady itp, bo to są kolory dobre dla 6m Town Cara albo Eldorado. Mój samochód jest mały jak na amerykańca, więc zdecydowanie trzeba mu czegoś "innego" żeby się wyróżniał.

 

Zapewniam natomiast że kolor nie jest żaden z serii "ridiculous" - żadne róże, złoto, fiolety. Jeszcze się Wam będzie podobał ;)

 

MusicMan, ja bym się wstrzymał z tym lakierowaniem(no chyba ze są ogniska korozji) . Po zdjęciach widać ze dałoby się go doprowadzić do zadowalającego stanu poprzez obróbkę. Pytanie tylko jak gruba jest warstwa i na ile można sobie pozwolić. W każdym razie warto spróbować.

Ale nie... przecie ty chcesz kłaść jakieś brokaty ....no ta :wallbash:

 

Mnie nie interesuje "zadowalający" stan ;-)

A poza tym, nie wydaje Ci się że kwestia decyzji jaki lakier ktoś kładzie na swój samochód za swoje pieniążki jest jego kwestią? Nie rozumiem tego wallbasha, ale co kto lubi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.